PDA

View Full Version : همه چیز درباه datagridview

oggiii
دوشنبه 28 دی 1388, 12:16 عصر
سلام دوستان این تاپیک رو گذاشتم و پیشنهاد می کنم هر برنامه ایی که میشه با datagridview نوشت و کارهای مختلفی که باdatagridview میشه انجام داد رو اینجا قرار بدیم
الزاما sql باشد :لبخندساده:

sari-1369
دوشنبه 28 دی 1388, 13:43 عصر
همچین تایپیکی وجود داره دوست عزیز ، لطفا قبل از ایجاد تایپیک جستجو کنید .

oggiii
دوشنبه 28 دی 1388, 14:29 عصر
همچین تایپیکی وجود داره دوست عزیز ، لطفا قبل از ایجاد تایپیک جستجو کنید .

وجود داره اما بحث ها پراکنده هست به طور مثال از اکسس هست داخل او لینک یه تاپیک دیگه گذاشته شده
این تاپیک رو گذاشتم تا بحث در مورد اس کیو ال باشه و همه چیز توی همین تاپیک قرار بگیره

behnam.abedini
پنج شنبه 04 آبان 1391, 19:46 عصر
با سلام
برای اینکه headerهای datagridviewرو بتونیم خودمون بنویسیم،درحالیکه Headerها در ابتدا مربوط به جدول موجود در دیتابیسه،از چه خصوصیتهای datagridview میتونم استفاده کنم؟البته datagridview رو در طول برنامه مقداردهی می کنم و در ابتدای اجرای برنامه خالیه.(درواقع کد ای خصوصیت هارو لازم دارم).واقعا ممنون می شم کمکم کنید

gilsoft
جمعه 05 آبان 1391, 20:42 عصر
با سلام
برای اینکه headerهای datagridviewرو بتونیم خودمون بنویسیم،درحالیکه Headerها در ابتدا مربوط به جدول موجود در دیتابیسه،از چه خصوصیتهای datagridview میتونم استفاده کنم؟البته datagridview رو در طول برنامه مقداردهی می کنم و در ابتدای اجرای برنامه خالیه.(درواقع کد ای خصوصیت هارو لازم دارم).واقعا ممنون می شم کمکم کنید

سلام دوست عزیز

احتمالا این کد مشکل شما رو حل میکنه :

Private Sub DataGridView1_DataSourceChanged(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles DataGridView1.DataSourceChanged
'Console.WriteLine("DataSourceChanged ")
DataGridView1.Columns("Radif").HeaderText = "ردیف"
End Sub

موفق باشید