PDA

View Full Version : مشکل در بهم ریختن مکان کنترلها در زمان اجرای برنامه

دختر باران
دوشنبه 28 دی 1388, 12:50 عصر
با سلام
چرا کنترل های موجود در برنامم مثل پنل و ایمیج باکس و تکست باکس بعد از اجرای برنامم توسط اینترنت اکسپلورر جا به جا می شن و سر جای خودشون نیستن؟
این مشکل رو چطوری حل کنم؟(مبتدی)
ممنون

Mostafa_Dindar
دوشنبه 28 دی 1388, 13:28 عصر
سلام

علتش چندين بار گفته شده تو سايت جستجو كنيد پيدا ميكنيد .

براي حل مشكل به اين راه حل (http://blogs.msdn.com/webdevtools/archive/2008/03/11/absolute-and-relative-positioning-in-visual-web-developer-2008-designer.aspx)مراجعه كنيد .

موفق باشيد

دختر باران
سه شنبه 29 دی 1388, 11:00 صبح
سلام

علتش چندین بار گفته شده تو سایت جستجو کنید پیدا میکنید .

برای حل مشکل به این راه حل (http://blogs.msdn.com/webdevtools/archive/2008/03/11/absolute-and-relative-positioning-in-visual-web-developer-2008-designer.aspx)مراجعه کنید .

موفق باشید

من توی سایت جستجو کردم ولی عملآ کاری نتونستم بکنم که این مشکل حل شه...
بعضی از دوستامون گفتن باید از css و ... استفاده کنین. ولی من مبتدی هستم و نفهمیدم باید چی کار کنم:ناراحت:
ممکنه منو راهنمایی کنین که چطوری بدون کد نویسی از طریق مثلآ خصوصیات خود کنترلها یه کاری کنم که بهم نریزن یا یک راه حل ساده برای این مشکل؟
ممنون.

Mostafa_Dindar
سه شنبه 29 دی 1388, 13:31 عصر
من توی سایت جستجو کردم ولی عملآ کاری نتونستم بکنم که این مشکل حل شه...
بعضی از دوستامون گفتن باید از css و ... استفاده کنین. ولی من مبتدی هستم و نفهمیدم باید چی کار کنم:ناراحت:
ممکنه منو راهنمایی کنین که چطوری بدون کد نویسی از طریق مثلآ خصوصیات خود کنترلها یه کاری کنم که بهم نریزن یا یک راه حل ساده برای این مشکل؟
ممنون.

سلام .

شما 2 راه حل پيش روي داريد .
1 با استفاده از امكانات VS كه ميتوانيد به يك آيتم در روي فرم موقعيت مطلق دهيد و در هرجاي فرم خواستيد به راحتي قرار دهيد . اين روش بسيار ساده ولي ايده آل نيست . براي توضيحات بيشتر لطفا لينك معرفي شده رو دنبال كنيد .

2- براي طراحي Layout و قرار دادن المانها در روي فرم از Css و Div تگها استفاده كنيد كه مبحث اون گسترده تر از اوني هست كه من در چند پارگراف بتونم مشكل شما رو حل كنم . اون با تجربه بدستتون مياد.

موفق باشيد.