PDA

View Full Version : پردازش سوالات و جواب ها

amatur_barnamenevis
دوشنبه 28 دی 1388, 14:00 عصر
با سلام یه مشکل بزرگ دارم تورو خدا هر کی می تونه یه کمکی بکنه ولی ساده بهم بگین چون من تازه کارم
هرچند یکی از دوستان جوابم رو داده ولی یکم گیج شدم و نمیدونم باید چی کار کنم
من یه جدول دارم که توش فیلد های id سوال و چهار تا گزینه و گزینه جواب وجود داره به این شکل فیلد های جدول str
id-ques-a-b-c-d-ans
توی فیلد ans نام یکی از چهار فیلد abcd قرار داده میشه به عنوان جواب.
هر سوال رو نشون بدم با چهار تا گزینه اش و به جز فیلد ans من برای خواندن رکورد ها اونارو توی یه حلقه do میذارم تا همه رکورد ها رو برگردونه ولی مشکلم اینه وقتی که می خوام مثلا برای هر سوال یه منو میگذارم که گزینه های مربوطه رو نشون بده وقتی می خوام پردازش کنم نمیدونم چه طوری باید بفهمم که مثلا این گزینه انتخاب شده ماله کدوم سوال از رکورد هستش تا بتونم با فیلد ans مربوط به اون رکورد مقایسه کنم تا بفهمم که جواب درست داده یا نه
کدش رو براتون میزارم ببینین بگین چه طوری وقتی این صفحه رو به صفحه دیگه میفرستم بفهمم هر گزینه ماله کدوم رکورد هستش.اینم میدونم که id هر رکورد رو برای هر گزینه بذارم تا گزینه ها رو از هم جدا کنم فقط نمیدونم توی صفحه پردازش باید چی کار کنم
واقعا ممنونتونم خیلی گیر افتادم بد جور

amatur_barnamenevis
دوشنبه 28 دی 1388, 20:34 عصر
کسی نمی تونه کمکم کنه

amatur_barnamenevis
دوشنبه 28 دی 1388, 21:26 عصر
tarhebartar عزیز شما خودت رو منو مثل خودت فرض نکن من هنوز یک ماه هم نمیشه با php آشنا شدم شما خیلی مختصر و مفید میگید من اصلا متوجه نمیشم من می خواک جزییاتش رو بهم بگین یا اگه بشه نمونه کدش رو

amatur_barnamenevis
دوشنبه 28 دی 1388, 21:29 عصر
با عرض معذرت از پست قبلی اینم اصلاح شدش
arhebartar عزیز شما منو مثل خودت فرض نکن من هنوز یک ماه هم نمیشه با php آشنا شدم شما خیلی مختصر و مفید میگید من اصلا متوجه نمیشم من می خوام جزییاتش رو بهم بگین یا اگه بشه نمونه کدش رو

amatur_barnamenevis
سه شنبه 29 دی 1388, 13:07 عصر
tarhebartar عزیز می دونم آهسته و پیوسته آخه من فرصت زیادی ندارم باید تا یکی دو روز دیگه انجامش بدم