PDA

View Full Version : سوال: پرینت گرفتن بر روی کارت پرسنلی

YourWorldToday
سه شنبه 29 دی 1388, 11:42 صبح
با سلام
دوستان ایا در برنامه های وب امکان گرفتن پرینت بر روی کارت پرسنلی وجود داره
منظور این هستش که وقتی کاربر روی دکمه پرینت کلیک می کنه اطلاعاتی که در بانک اطلاعاتی داریم دقیقا بر روی سروی کاربر روی کارت پرسنلی چاپ بشه.

kohyar
سه شنبه 29 دی 1388, 12:11 عصر
واسه پرينت گرفتن بر روي پرينتر كلاينت در اندازه A4 بايد از طريق جاوااسكريپت استفاده كني كه قبلا در همين فوروم بحث شده بود
ولي در مورد اينكه روي كارت پرسنلي چاپ بشه اتفاقاً منم براي يكي از برنامه هام نياز دارم
البته برنامه براي چاپ كارت باشگاه هستش

imantir
چهارشنبه 30 دی 1388, 00:08 صبح
سلام ، من واسه يه دانشگاه كارت دانشجويي مي خواست با datalist واسش تو ابعاد A4 زدم ، بعبارتي توي هر صفحه 10 تا كارت قرار بگيره وبا برنامه image printer خروجي رو تبديل به عكس كردم . فعلا كه بد نبوده ولي اگه كسي راه حل بهتري داره خوشحال مي شم بدونم

khorsandreza
چهارشنبه 30 دی 1388, 11:11 صبح
سلام
برای چاپ کارت پرسنلی محیط برنامه نویسی چه وب باشه یا ویندوز فرقی ندارد فقط شما باید برنامه گزارش ساز داشته باشید که بتواند شکل گزارش مورد نیازتان را طراخی بکند فرض در محیط وب با اکتیو ریپورت و یا استیمال سافت می شه این کار را انجام داد در محیط های ویندوز نسبت به زبان برنامه نویسی و ابزارهای طراحی گزارش سازی میتوانید انجام بدهید من خودم با استیمال سافت در محیط وب صدور کارت شناسائی کار کردم و حالا هم استفاده مبشه