PDA

View Full Version : سوال: فراخوانی رکوردهای یک جدول درContinuous Forms

abas1388
سه شنبه 29 دی 1388, 14:59 عصر
با سلام
در فایل نمونه ضمیه یک جدول با سه فیلد a e d و یک فرم که در حالت Continuous Forms و دارای سه تکست باکس با نام های a d e وجود دارد . می خواهم با کلیک بر روی کمند باتن کلیه رکوردهای جدول در تکست باکس های فرم ( به همان صورت که در جدول است) وارد شود . خودم برای اینکار از حلقه شرطی استفاده کردم ولی با این کد فقط رکورد آخر وارد میشود .
با تشکر

انگوران
سه شنبه 29 دی 1388, 16:46 عصر
تجربه اندک بنده اینو میگه حتی الامکان از امکانات اصلی اکسس جهت ساخت اشیاء استفاده بشه یعنی بصورت unbound کارنشه هر چند نظر چند تن از اساتید خبره این فروم کار کردن بصورت unbound بوده چون هر چه میزان کدنویسی تو اکسس کمتر باشه هم ریسک تخریب فایل کمتره و هم به نظر بنده سرعت اون بیشتره . تاکنون برنامه های مختلفی نوشتم که حتی در یک مورد هم unbound کار نکردم و مشکلی حتی تحت شبکه ( چند کاربره ) نداشتم . البته سواد بنده در استفاده از امکانات VBA بیسار پائینه که شاید به همین دلیل سراغش نرفتم .

abas1388
سه شنبه 29 دی 1388, 19:39 عصر
تجربه اندک بنده اینو میگه حتی الامکان از امکانات اصلی اکسس جهت ساخت اشیاء استفاده بشه یعنی بصورت unbound کارنشه هر چند نظر چند تن از اساتید خبره این فروم کار کردن بصورت unbound بوده چون هر چه میزان کدنویسی تو اکسس کمتر باشه هم ریسک تخریب فایل کمتره و هم به نظر بنده سرعت اون بیشتره . تاکنون برنامه های مختلفی نوشتم که حتی در یک مورد هم unbound کار نکردم و مشکلی حتی تحت شبکه ( چند کاربره ) نداشتم . البته سواد بنده در استفاده از امکانات VBA بیسار پائینه که شاید به همین دلیل سراغش نرفتم .

با سلام
اما من بر حسب نیاز فرم برنامه ام در حالت unbound است . فکر کنم از طریق اسکیوال نویسی این کار انجام شود .
چیزی شبیه دستور زیر که نمیدانم ایراد آن کجاست که اجرا نمیشود :

Private Sub Command11_Click()
Dim stSql As String
stSql = "SELECT Table2.a, Table2.d, Table2.e FROM Table2 WHERE ([me.a]=Table2.a and [me.d]=Table2.d and [me.e]=Table2.e);"
End Sub

alirezabahrami
چهارشنبه 30 دی 1388, 11:27 صبح
سلام
از کد زیر استفاده کن:

Private Sub Command11_Click()
Dim dbs As Database
Set dbs = CurrentDb
Dim rst As Recordset, sql As String
sql = "SELECT a, d, e FROM table2 "
Me.RecordSource = sql
Me.a.ControlSource = "a"