PDA

View Full Version : سیلور لایت 3 و معرفی فایل های پروژه

peymannaji
سه شنبه 29 دی 1388, 16:42 عصر
با سلام دوستان عزیز .

من مدتی کوتاهی هست شروع کردم به یاد گیری . میخواستم بدونم در نهایت کدام یک از فایل های ایجاد شده در پروژه رو باید در پروژه های دیگه استفاده کرد ؟ DLL هست یا پسوند خاصی داره ؟

sunn789
سه شنبه 29 دی 1388, 22:00 عصر
ببخشید این سوال چه ربطی به این تاپیک داشت

peymannaji
سه شنبه 29 دی 1388, 22:30 عصر
ببخشید این سوال چه ربطی به این تاپیک داشت

شما بجای اینکه یه پست بی ربط بدی میتونستی جواب سوال رو بدی وبگید تصحیح کنم عنوان رو که عنوان مناسبتری به ذهنم نرسید. به هر حال تو هر قسمت از سایت برنامه نویس یکی مثل شما هست و تعجبی نمیشه کرد !!!

sunn789
شنبه 03 بهمن 1388, 18:19 عصر
سلام
من قصد بی احترامی نداشتم میخواست اگه شما منظورتون سیلور لایت هست تایید کنید چون در غیر اینضورت برای دگر پروژه ها فرق میکنه هر جور دوست دارین فکر کنید ولی من بی احترامی نکردم
به هر حال وقط خواستم شما تایید کنید که سیلور لایت کار میکنید
همین

peymannaji
شنبه 03 بهمن 1388, 20:00 عصر
سلام دوست عزیز .
والا من تو قسمت سیلور لایت تاپیک ایجاد کردم . سوالم هم در این مورد هست . میخوام بدونم پروژه سیلور لایت آخرش به من چی میده dll میده یا چی ؟ چون چندین فایل ایجاد میشه و نمیدونم این فایل ها کدومش دقیقا میشه نتیجه نهایی . که مثلا در پروژم واردش کنم . و چگونه import کردنش رو نمیدونم .
مرسی .

sunn789
شنبه 03 بهمن 1388, 22:50 عصر
خوب بهترین راه حا Publish سایت توی یک هاست (مستقیما ) و یا اینکه توی یک پوشه محلی انجام بدی بعد هم انتقال بدی به هاست
البته من پرسیدم از سایت ماکروسافت که گفتن فایل default.aspx ,و پوشه فایل xap رو هم upload کنی
البته به نظر من بهترین راه همون اولی است فقط مطمئن باش که هاست تسیلور لایت رو ساپرت میکنه چون خیلی از سایتها سیلور لایت رو ساپرت نمیکنن

peymannaji
یک شنبه 04 بهمن 1388, 11:54 صبح
دوست عزيز سوال من يه چيز ديگه هست . يه بار ديگه مطالعه كنيد .

با تشكر

-Azure-
یک شنبه 04 بهمن 1388, 22:38 عصر
دوست عزیز سوال من یه چیز دیگه هست . یه بار دیگه مطالعه کنید .

با تشکر

فایل xap کافیه
(با winrar بازش کنی محتویاتش رو میینی)
این لینکم ببین http://msdn.microsoft.com/en-us/library/cc838217%28VS.95%29.aspx