PDA

View Full Version : مشکل در اجرای منو با ASPnetMenu.dll

rasti_web
چهارشنبه 30 دی 1388, 10:26 صبح
با سلام
من در vs 2003 از ASPnetMenu.dll برای ساخت منو استفاده میکردم . اما در vs 2008 وقتی از ASPnetMenu.dll برای ساخت منو استفاده میکنم ، منو تنها در IE 8 کار میکند و در IE 7 , IE6 کار نمیکند .
به نظرتون مشکل از کجاست ؟

rasti_web
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 09:02 صبح
منظورتون چیه ؟

rasti_web
شنبه 03 بهمن 1388, 12:42 عصر
من طرف صحبتم با کسایی هست که با ASPnetMenu.dll کار کردند و الان هم دارن ازش استفاده میکنن . پس مطمئنا اونا وقتی که اسم ASPnetMenu.dll میاد میدونن چیه نه اینکه ندونن چیه بعدشم بیان نظر بدن که چی کار کنیم؟ به ما چه ربطی داره؟ و از این جور حرفا .....................
شما هم اگه خیلی کنجکاوین که بدونین چیه کافیه یه زحمت کوچیک بکشین و برین قسمت Search .
لطفا در مورد چیزی اظهار نظر کنین که ازش اطلاع داری . لطفا !!

mehdi.mousavi
شنبه 03 بهمن 1388, 13:45 عصر
من طرف صحبتم با کسایی هست که با ASPnetMenu.dll کار کردند و الان هم دارن ازش استفاده میکنن . پس مطمئنا اونا وقتی که اسم ASPnetMenu.dll میاد میدونن چیه نه اینکه ندونن چیه بعدشم بیان نظر بدن که چی کار کنیم؟ به ما چه ربطی داره؟ و از این جور حرفا ..................... شما هم اگه خیلی کنجکاوین که بدونین چیه کافیه یه زحمت کوچیک بکشین و برین قسمت Search . لطفا در مورد چیزی اظهار نظر کنین که ازش اطلاع داری . لطفا !!

به دنیای واقعی خوش اومدی! توی این دنیا، کسانی پاسخ سوالاتشون رو میگیرن که آداب صحیح سوال کردن رو بدونن! نه افرادی که

تو موضوع سوالشون میزنن "فقط تا چمعه وقت دارم"، "فوری"، "فوتی"، "دارم از دست میرم" و ...
یک تاپیک رو به 3-4 تا تالار ارسال میکنن...
بدون خوندن Manual، جستجو کردن، رجوع به سایت تولید کننده و ... سوالی رو پست میکنن.
اسم فایل میذارن که مردم برن اکتشاف کنن و ...
harley hahn به اونها میگه Leech! (http://www.amazon.com/Internet-Complete-Reference-Harley-Hahn/dp/007882138X)
و ...

پاورقی: تا چند ساعت دیگه کل پیامهایی که در این تاپیک ارسال کردم رو پاک میکنم، تا اگر کسی با این DLL شما آشنا بود، بهتون پاسخ سوال رو بده و تاپیک از انسجام (<g>) خودش خارج نشه! ضمنا، توصیه شما رو هم جدی میگیرم اما این باعث نمیشه تا برخی اوقات برای تفریح هم که شده، سر به سر افرادی که "آداب صحیح سوال کردن" رو رعایت نمیکنن، نذارم!