PDA

View Full Version : کلید سوالات کارشناسی ارشدنرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی سالهای گذشته

skey_programing
چهارشنبه 30 دی 1388, 10:43 صبح
سلام بچه ها من سوالات سال 84 تا 88 آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار

دانشگاه آزاد اسلامی رو دارم ولی هرچی گشتم کلید اونا رو پیدا نکردم کسی می تونه در این

زمینه منو کمک کنه

با تشکر .:متفکر:

maktitil
چهارشنبه 30 دی 1388, 12:53 عصر

دانشگاه آزاد اسلامی رو دارم ولی هرچی گشتم کلید اونا رو پیدا نکردم کسی می تونه در این

زمینه منو کمک کنه

سلام
یه کتابی هست برای گسترش علوم پایه که مجموعه سوالات کنکور ارشد نرم افزار و IT از سال 80 تا 86 رو داره من سال 87 رو هم دیدم.اما منم کلید سوالای 88 و 87 رو ندارم و میخوام
اگه کسی داره به منم بده.
میشه لطف کنید اگه سوال 87 رو دارید بذارید ما هم استفاده کنیم.

skey_programing
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 08:33 صبح
کتاب گسترش علوم پایه مربوط به سوالات آزمون دانشگاه آزاده. می شه نام کتاب و مولفشو بگی.

maktitil
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 13:19 عصر
کتاب گسترش علوم پایه مربوط به سوالات آزمون دانشگاه آزاده. می شه نام کتاب و مولفشو بگی.

مجموعه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد(مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT ) سال 80 تا 86

مهندس آرمان مهربخش-مهندس عباس شفیعی-دکتر مسعود نیکوکار-مهندس حمیدرضا مقسمی-مهندس هادی یوسفی-دکتر علی برومندنیا-دکتر محمد حسین رضوانی

انتشارات گسترش علوم پایه

فکر کنم کامل نوشته باشم.موفق باشید مارو هم دعا کنید.

saman_itc
پنج شنبه 13 اسفند 1388, 19:16 عصر

زمینه منو کمک کنه

من سوالات زبان تخصصی آزاد 88 خیلی فوری میخواهم ممنون میشم اگه بزاری

ojaghloo
جمعه 21 اسفند 1388, 00:50 صبح
سلام دانشگاه آزاد کلید بیرون نمیده باید کتاب های مقسمی هر سال جواب ها رو حل میکنه مراجعه کنید