PDA

View Full Version : مشکل در اضافه کردن نود به treeview

b.mahsa
چهارشنبه 30 دی 1388, 13:09 عصر
سلام یک tree view دارم که میخوام در زمان اجرا کاربر بتونه بهش نود اضافه کنه البته بدون محدیدیت در سطوح (تعداد سطوح treeview ثابت نباشه) و هر کاربری هم تنها نودی رو که خودش اضافه کرده میبینه. یعنی login.username چک میشه و بر ان اساس به کاربر اطلاعات نمایش داده میشه.
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین بهم بگین..

milad.biroonvand
چهارشنبه 30 دی 1388, 14:35 عصر
سلام یک tree view دارم که میخوام در زمان اجرا کاربر بتونه بهش نود اضافه کنه البته بدون محدیدیت در سطوح (تعداد سطوح treeview ثابت نباشه) و هر کاربری هم تنها نودی رو که خودش اضافه کرده میبینه. یعنی login.username چک میشه و بر ان اساس به کاربر اطلاعات نمایش داده میشه.
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین بهم بگین..

Dim tv As New TreeNode
tv.Text = "ali"
tv.Name = "12"
TreeView1.Nodes.Add(tv)

b.mahsa
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 12:34 عصر
ممنون که جواب دادین ولی سوال من این نبود. شاید درست سوالم رو بیان نکردم.
می خواهم در ساختار درختی که دارم به یک نود خاص یک فرزند اضافه کنم . مثلا فرزند سوم از نود دوم..
اگر نود ها id یا key داشته باشند. اضافه می کنه به شرطی که نود در ریشه باشه
(سطح 0-root )
من میخوام به هر نودی که خواستم بدون توجه به اینکه ریشه است یا چند پدر داره فرزند اضافه کنم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
یه عکس هم ضمیمه کردم شاید کمک کنه.

Hossis
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 13:35 عصر
می خواهم در ساختار درختی که دارم به یک نود خاص یک فرزند اضافه کنم . مثلا فرزند سوم از نود دوم..
اگر نود ها id یا key داشته باشند. اضافه می کنه به شرطی که نود در ریشه باشه
(سطح 0-root )
من میخوام به هر نودی که خواستم بدون توجه به اینکه ریشه است یا چند پدر داره فرزند اضافه کنم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.
یه عکس هم ضمیمه کردم شاید کمک کنه.
فرض می گیریم که نودی که می خواهید فرزندی به آن اضافه کنید، نام ان( همون Key ) این باشد "B12" حال این کد را می نویسم ( در هر سطحی که باشد)

TreeView1.nodes.find("B12",true)(0).nodes.add ("G12","YourText")

b.mahsa
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 14:14 عصر
ممنون مشکلم حل شد.