PDA

View Full Version : زیباسازی فرمهای برنامه با تصاویر

ali190
چهارشنبه 30 دی 1388, 18:53 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک برنامه برای یه شرکت ساختم.
دیگه خسته شدم از بس فرمهای برنامه ام رو با همون رنگهای تکراری رنگی کردم و تحویل دادم.هرچقدر برنامه تون قوی و قدرتمند باشه وقتی از حال ظاهر دلچسب نباشه کار خودش رو نشون نمیده.
میخواستم دوستان لطف کنند و بنده رو در این امر کمی یاری کنند.که چطور میتونم از تصاویر زیبا در فرمهام استفاده کنم.این تصاویر رو از کجا میتونم دانلود کنم.خواهشاً اگر برای ایده گرفتن بنده نمونه برنامه یا سایتی رو دارن به من معرفی کنند تا استفاده کنند و یا اگر تجربه ای در این زمینه دارن به من هم بگن تا بتونم از تجربیات با ارزشتون استفاده کنم.

mahsa.admin
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 08:25 صبح
با سلام
علی آقا این یک نمونه خیلی ساده که 5 ماه پیش برنامشو تحویل دادم (البته جسارت مارو ببخشید که جلوی اساتید جسارت میکنیم)

mosaArabi
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 10:32 صبح
با سلام
دوست عزيز شما در هر زمان كه وارد سايتهاي مختلف ميشويد . هر سايتي يك بك گراند دارد.
پس شما ميتوانيد روي قسمت از سايت كه در روي بك گراند تصوير يا نوشته نباشد راست كليك كرده و گزينه ...save background asرا انتخاب كنيد تا زمينه در سيستم شما ذخيره شود.بعد در فرم خود درديزاين قسمت فورمت در گزينه پيكچر آن را فرا خواني كنيد و گزينه پيكچر ساز مد را بسته به نظر خودت تغيير بده. فرمت عكسهاي صفحات وب Gifو سبك هم هستند كه بريا اين كار مناسب هستند (البته ميتوني از هر عكس ديگربا فرمت JPGهم استفاده كني ولي با استفاده زياد در فرمها برنامه كمكي حجيم ميشه)
موفق باشي

ali190
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 13:33 عصر
باتشکر از mossaarabi عزیز
دوستان من به راهنمایی بشتری احتیاج دارم
منظورم کار بصورت حرفه ای تریه
من در واقع میخوام بدونم آیا لازمه در این زمینه از فتوشاپ کمک بگیرم؟
بهترین فرمت عکسی که میتونم استفاده کنم تا حجم برنامه بالا نره چیه؟
اگر سایتی در زمینه عکس و تصاویر زیبایی که بتونم از اونها در زمینه طراحی برنامه استفاده کنم دارید لینکشو برام بذارید تا استفاده کنم.
من دیروز کلی در این باره سرچ کردم ولی عکس خاصی رو در این زمینه پیدا نکردم.
خواهشاً چند تا سایت خوب که عکسهای زیبایس داره که بشه ازش در طراحی برنامه استفاده کرد (البته اندازه عکسها زیاد نباشه مثلاً در حد و اندازه wallpaper نباشه)
اگر نمونه برنامه ای هم در این زمینه دارید که بتونه به من ایده بده که نورعلی نوره.
ممنون و متشکر از همه شما دوستان که همیشه من رو با راهنماییهاتون کمک میکنید.
یاعلی