PDA

View Full Version : سوال: مشکل در ورود و نمایش اعداد عشاری

hamidcha
چهارشنبه 30 دی 1388, 21:52 عصر
سلام

در صفحه تکس باکس است که اطلاعاتی متنی همراه با اعداد اعشاری در آن درج می شود و اطلاعات در بانک ذخیره می گردد و توسط صفحه دیگر نمایش داده می شود
مشکل در اینجا است که وقتی از یک سیستم اطلاعات وارد می شود ترتیب اعشاری وارد شد درست و در سیستم دیگر نمایش اطلاعات غلط می باشد تنها زمانی اطلاعات در سیستم های مختلف درست است که مرورگر مشابه داشته باشند و حالات زبان روی فارسی یا همه روی انگیلیسی تنظیم شوند
ممنون می شوم من راهنمایی نمایید

hamidcha
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 08:13 صبح
سلام

ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنند

که ورود اطلاعات در هر سیستمی بدون مشکل باشد و نمایش آن در سیستم دیگر بدون مشکل و جابجایی باشد
توجه داشته باشید مشکل در ورود توضیحاتی متنی همراه با اعداد اعشاری است

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 11:09 صبح
سلام .

تصور ميكنم مشكل شما از بابت مرورگرها به خاطر Direction هست . بعضي از مرورگرهاي شما زبان فارسي به صورت پيش فرض انتخاب شده و ديگري انگليسي . يكي از راست به چپ نشون ميده و ديگري چپ به راست .
اگر مشكل از آن باشد بهتر است فيلد عددي را از متني آن جدا كنيد . يا اينكه هنگام نمايش هميشه صريحا (explicitly) جهت (Direction) اون رو مشخص كنيد .

موفق باشيد .

hamidcha
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 20:30 عصر
با تشکر از شما برای پاسخ
عنوان نمودم که تفکیک متن و اعداد اعشاری از این بابت که اعداد عشاری در وسط متن قرار می گیرد و این که امکان ورود تنها عدد اعشاری یا فقط تنها متن هست چون نوع ترکیب این دو نا مشخص می باشد نمی توان برای هر کدم تکست باکس مجزایی در نظر گرفت

خوشحال می شوم اگر راهنمایی بیشتری نمایید

hamidcha
جمعه 02 بهمن 1388, 12:30 عصر
متصفانه مشکل من حل نشده است

برای اینکه دوستان متوجه بشوند و دقیقتر من را راهنمایی کنند مججد توضیح می دهم

در صفحه وب طراحی شده یک تک باکس است که متن نا منظم و ترکیبی از حرف و اعداد اعشاری و تاریخ درج می شود لازم به ذکر است که باید این عبارت باهم باشد و امکان جدا شدن و قرار گرفتن در تکس باکس های مختلف وجود ندارد

حالا مشکل در این موقع پیش می آید که کاربری اطلاعات را از سیستم که Regional and Language Options آن فارسی است وارد می کند و مشاهد می کند درست است و اگر کاربر دیگر بخواهد این اطلاعات از سیستم دیگر که Regional and Language Options آن اینگلیسی است مشاهده کند اعداد اعشاری معکوس می شود

خوشحال می شوم من راهنمایی بکنید