PDA

View Full Version : سوال: مشاهده سطرهای گریدویو در TextBox

MJ_PC88
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 10:13 صبح
سلام دوستان
من میخوام روی هر سطری از گرید ویوم که کلیک میکنم، اطلاعاتش داخل textbox های متناظر با هر فیلد که پایین گریدویو گذاشتم نمایش داده بشه، میخواستم بدونم از چه کدی باید استفاده کنم و اونو داخل کدوم رویداد گرید بنویسم؟

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 10:32 صبح
سلام .

شما يك ButtonField به GridView اضافه كنيد و CommandName آرا را برابر Select قرار بديد . حال در رويداد SelectedIndexChanged مربوط به GridView كليد ركورد گريدويو را بدست آورده .
ميتوانيد 2 كار انجام بديد :

1-در صورتي كه تمام ركودهايي كه لازم داريد در TextBox نمايش دهيد در GridView موجود است از همان Row گرديو بدست آورديد و به TextBox ها انتصاب بدين .

2-در غير اينصورت ركورد متناسب با ركورد را از ديتابيس Fetch كنيد و به TextBox ها انتصاب بدين .

موفق باشيد .

MJ_PC88
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 11:07 صبح
سلام .

شما یک ButtonField به GridView اضافه کنید و CommandName آرا را برابر Select قرار بدید . حال در رویداد SelectedIndexChanged مربوط به GridView کلید رکورد گریدویو را بدست آورده .
میتوانید 2 کار انجام بدید :

1-در صورتی که تمام رکودهایی که لازم دارید در TextBox نمایش دهید در GridView موجود است از همان Row گردیو بدست آوردید و به TextBox ها انتصاب بدین .

2-در غیر اینصورت رکورد متناسب با رکورد را از دیتابیس Fetch کنید و به TextBox ها انتصاب بدین .

موفق باشید .
شاید این روش درست باشه، اما من نمیخوام یه فیلد به گریدویوم اضافه بشه و میخوام بدون یه فیلد اضافه اینکارو بکنم

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 13:42 عصر
شاید این روش درست باشه، اما من نمیخوام یه فیلد به گریدویوم اضافه بشه و میخوام بدون یه فیلد اضافه اینکارو بکنم

به يكي از BoundFiled ها CommandName مشخصي بديد و در رويداد RowCommand از GridView كارهاي گفته شده در پست قبلي را تكرار كنيد .

mohsen_zelzela00
پنج شنبه 01 بهمن 1388, 20:32 عصر
سلام دوستان
من میخوام روی هر سطری از گرید ویوم که کلیک میکنم، اطلاعاتش داخل textbox های متناظر با هر فیلد که پایین گریدویو گذاشتم نمایش داده بشه، میخواستم بدونم از چه کدی باید استفاده کنم و اونو داخل کدوم رویداد گرید بنویسم؟

دوست عزیز به آدرس زیر مراجعه کنید
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=193982