PDA

View Full Version : مبتدی: درخوااااااااااااااست

shadab*
شنبه 03 بهمن 1388, 15:55 عصر
ممنون از راهنماییه عالیتون
من دانشجویه ترمه اولیه it هستم استادمونم جدا هیچی بهمون یاد نمیده همه چیز خیلی سخته:افسرده: هیچ منبعی هم نمیشناسم که ازش کمک بگیرم شاید واسه شما راحت باشه اما واسه من نیست من نخاستم برنامه ی کاملو بم بدین یه کتابه خوبم معرفی میکردین خوب بود .

hamidreza20
شنبه 03 بهمن 1388, 16:01 عصر
سلام دوست عزیز راجب چی کتاب می خواهید؟

واضح بگید؟

التماس دعا....

paysokhan
شنبه 03 بهمن 1388, 16:10 عصر
دوست عزيز خدا ا ين پست را بيامرزد
بزودي حذف مي شود

hamidreza20
شنبه 03 بهمن 1388, 16:18 عصر
دوست عزیز خدا ا ین پست را بیامرزد
بزودی حذف می شود

منظورتون چیه دوست خوب. به نظر شما برای کمک کردن به دیگران سوال پرسیدن عیبه؟

نه دوست خوب من پست بیخود نمیزارم که آمارم بالا بره بلکه هر چی بلدم بی ادعا در اختیار دیگران قرار می دم . می دونی برای چی؟ برای اینکه یاد بگیرم...

التماس دعا...

CYCLOPS
شنبه 03 بهمن 1388, 16:48 عصر
دوست عزیز خدا ا ین پست را بیامرزد
بزودی حذف می شود

منظورتون چیه دوست خوب. به نظر شما برای کمک کردن به دیگران سوال پرسیدن عیبه؟

نه دوست خوب من پست بیخود نمیزارم که آمارم بالا بره

حمیدرضا جان ناراحت نشو داداشم فکر کنم منظور این دوستمون پست اول تاپیک باشه اونم به خاطر عنوان و بخش نامناسب شما به دل نگیر :چشمک:

ممنون از راهنماییه عالیتون
من دانشجویه ترمه اولیه it هستم استادمونم جدا هیچی بهمون یاد نمیده همه چیز خیلی سخته:افسرده: هیچ منبعی هم نمیشناسم که ازش کمک بگیرم شاید واسه شما راحت باشه اما واسه من نیست من نخاستم برنامه ی کاملو بم بدین یه کتابه خوبم معرفی میکردین خوب بود .
دوست عزیز بخش زیر سر بزن احتمالا مشکلت حل میشه :
تحصیلات دانشگاهی مرتبط با نرم افزار (http://barnamenevis.org/forum/forumdisplay.php?f=156)

هر چی بلدم بی ادعا در اختیار دیگران قرار می دم . می دونی برای چی؟ برای اینکه یاد بگیرم...

این جمله رو تو خیلی از پست هات دیدم
میخوای بذارش تو امضا . . . :بامزه: (به دل نگیر)

Netsky
شنبه 03 بهمن 1388, 20:49 عصر
سلام .
واسه اینکه داخل تالار سی شارپ تاپیک زده بودی ، گفتم شاید به آموزش سی شارپ احتیاج داری .
کتاب زیر اثر فوق العاده جناب استاد محمد هاشمیان هستش . واقعا عالیه . از دستش بدی ضرر کردیا!!!!!!!!!!!
اینم لینک دانلود (http://freebook.parsaspace.ir/book/4/LearnVisualCSharpFarsi%20%28www.arsanjan.blogfa.co m%29.zip)
حدود 10 مگابایته .

مهدی رحیم زاده
شنبه 03 بهمن 1388, 21:16 عصر
تنها دلیل برای حذف نکردن این پست پاسخ های دوستان عزیز بود .
به قوانین دقت نمایید
با تشکر