PDA

View Full Version : ترکیب فایل اجرایی (exe) با فایل های دیگر

lordarma
یک شنبه 04 بهمن 1388, 01:25 صبح
چندی پیش به برنامه ای برخورده بودم که می توانست فایل های اجرایی را با هر فایل دیگری ترکیب کند و به گونه ای بود که هر دو فایل (که حالا یک فایل شده بودند) به درستی کار می کردند.
به عنوان مثال اگر عکسی را با نوت پد ترکیب می کردیم ، عکسی به دست می آمد که با کلیک بر روی آن هم عکس باز می شد و هم نوت پد.
حالا از شما خواهش می کنم این برنامه (یا لینک صفحه برنامه) را در اختیار بنده قرار دهید،
اگر هم سورس آن را قرار بدهید بسیار سپاسگذار می شوم...
با تشکر قبلی از شما دوستان گرامی

REZADG
یک شنبه 04 بهمن 1388, 07:48 صبح
عزیز برنامه نویسی برعکس کل علم ها اگر بخوایی هم یاد بگیری نوعی اکتشاف انجام میدی پس اگر کمی فکر کنیم میبینیم که وقتی ما یک بیت از یک فایل رو تغییر میدیم باز نمیشه پس به فایل کاری نداره اون یک برنامه ی آماده داره با مکان های آماده فایل هارو در اون قرار میده و وقتی رو برنامه ی جدید کلیک میکنی اون فایل ها باز میشه فکر کنم کمی سخت گفتم
بزار اینجوری بگم فرض کن ما چند تا خودکار رو میخواییم با هم قاطی کنیم به صورت فیزیکی نمیشه درسته من میام یه لیوان میخرم و در کف لیوان به اندازه ی هر مدادم یک سوراخ میزارم و مدادام رو میزارم رو اون سوراخ ها حالا وقتی لیوان رو برمیدارم دیگه لیوان نیست بلکه پایینش مداده
فکر کنم منظورم رو درک کرده باشین

.:KeihanCPU:.
یک شنبه 04 بهمن 1388, 10:23 صبح
عکسی به دست می آمد که با کلیک بر روی آن هم عکس باز می شد و هم نوت پد.

:گیج:
فکر کنم به جای عکس نوت پدی ساخته میشه که اون عکس رو ریسورس داره

lordarma
یک شنبه 04 بهمن 1388, 10:51 صبح
ممنون از جواب هایتان، با این حال من همچین برنامه ای را دیده بودم (البته به مکانیزم عملکرد آن کاری ندارم)،
تا اونجایی که من به خاطر دارم این برنامه برای ویروسی کردن فایل ها توسط یک فایل اجرایی، مورد استفاده قرار می گرفت، در حال حاضر من به این برنامه (یا احیانا کد آن) نیاز دارم، اگر لطف کنید و در اینجا قرار دهید ممنون می شوم...

xxxxx_xxxxx
یک شنبه 04 بهمن 1388, 17:16 عصر
در حال حاضر من به این برنامه (یا احیانا کد آن) نیاز دارم، اگر لطف کنید و در اینجا قرار دهید ممنون می شوم...
سلام،
درخواست برنامه در سایت ممنوع هست. شما یک الگوریتم برای کارتون پیدا کنید و سپس به پیاده سازی اون بپردازید، در صورتی که با مشکل بر خوردید اینجا مطرح کنید. برای شروع می تونید از این روش (http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=589841&postcount=22) استفاده کنید.