PDA

View Full Version : اجرای برنامه و ساخت برنامه نصب

noroozifar
دوشنبه 05 بهمن 1388, 08:45 صبح
سلام من برنامه ای را با sql2005 نوشته ام حالا می خواهم برای این برنامه setup درست کنم الان چند روزه دنبال میگردم در تاپیک setup سازی هم رفتم چیزی پیدا نکردم .

می خواهم بدونم به چه طریق برای این برنامه setup درست کنم که sql2005 یا 2000 نیز همراهش نصب بشه و خودش بانک را restor کنه و پسورد و یوزر "sa" نیز تنظیم بشه خیلی از نرم افزارها چنین setupهای دارند .
و در نهایت فقط کاربر بر روی آیکن اجرای برنامه دوبار کلیک کنه و نرم افزار بدون هیچ مشکلی اجرا بشه ....

خواهش میکنم یکنفر کمک کنه و نمونه آن را برام بذاره داخل سایت .. آخه این مشکل من نیست خیلها می خواهند اینکار را انجام بدند .؟

تشکر.

ASKaffash
دوشنبه 05 بهمن 1388, 09:00 صبح
سلام
به چه ابزاری میخواهید Setup بسازید ؟

noroozifar
دوشنبه 05 بهمن 1388, 12:21 عصر
سلام
به چه ابزاری میخواهید Setup بسازید ؟
installshield یا خود visualstudio هرکام راحتره ولی فکر کنم installshiled حرفه ای تر باشه ؟

لطفا کمک کنید ؟

متشکرم

ASKaffash
دوشنبه 05 بهمن 1388, 12:34 عصر
سلام
SetupFactory راحتر است ولی پیشنهاد میکنم با خود دات نت شروع کنید :
در دات نت یک پروژه از نوع Package Wizard ایجاد کنید سپس مطابق شکل ذیل تیکهای دات نت 3.5 و Express2005 را بزنید:
ولی Attach کردن بانک به شکل استفاده شما از ConnectionString برمیگردد

noroozifar
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:12 صبح
سلام
SetupFactory راحتر است ولی پیشنهاد میکنم با خود دات نت شروع کنید :
در دات نت یک پروژه از نوع Package Wizard ایجاد کنید سپس مطابق شکل ذیل تیکهای دات نت 3.5 و Express2005 را بزنید:
ولی Attach کردن بانک به شکل استفاده شما از ConnectionString برمیگردد
در installshild به چه طریق این کار انجام میشه دیدم یک فایل msi با یک script با هم اینکارو انجام میدهن ولی نتوانستم استفاده کنم ؟

ASKaffash
سه شنبه 06 بهمن 1388, 11:51 صبح
سلام
این PDF در لینک آموزشی جهت استفاده در InstallShield2008 است :
http://www.divshare.com/download/7592475-9df