PDA

View Full Version : عضویت در سایت

maryam___
دوشنبه 05 بهمن 1388, 11:52 صبح
سلام
میخوام کسایی که وارد سایتم میشن اگه دلشون خواست عضو سایت من بشن چه طور باید این کار رو انجام بدم؟
در #c و asp.net 3.5

Mostafa_Dindar
دوشنبه 05 بهمن 1388, 13:08 عصر
سلام
میخوام کسایی که وارد سایتم میشن اگه دلشون خواست عضو سایت من بشن چه طور باید این کار رو انجام بدم؟
در C#‎‎ و ASP.NET 3.5

سلام .

ساده و البته روش کارامد استفاده از کنترلهای لاگین برای Memebership سایت شماست .

برای شروع به این صفحه مراجعه کنید (http://quickstarts.ASP.NET/QuickStartv20/aspnet/doc/ctrlref/login/default.aspx)

موفق باشید

maryam___
دوشنبه 05 بهمن 1388, 13:52 عصر
اصلا متوجه نشدم

Mostafa_Dindar
دوشنبه 05 بهمن 1388, 14:08 عصر
اصلا متوجه نشدم

کجاشو متوجه نشدید ؟

عضو گیری یکی از نیاز های پایه ای هر وب سایت هست . دات نت این نیاز رو تشخیص داده و به خوبی به اون پاسخ داده . یعنی راهکار خیلی ساده ای برای این کار تدارک دیده و اون استفاده از کنترلهای لاگین هست .

یک نمونه سایت که با این کنترل ها شاخته شده برات میزام :

This sample Web site shows how to use the new membership controls in ASP.NET 2.0, which are: Login, LoginStatus, LoginName, LoginView, CreateUserWizard, ChangePassword, and PasswordRecovery.
The sample is set up with Forms authentication to restrict access to the pages found in the Members directory; therefore, to get access to the members-only pages, you must create a new user and then login with that user account. Once logged in, other options are made available to you, such as viewing the secure page and changing your password.
This sample requires the following to be installed:

Microsoft Visual Studio 2005 or 2008

SQL Server 2005 Express Edition or SQL Server 2005

maryam___
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:06 صبح
هیچ جاش رو من ی مبتدی ام. تو این کار حتما باید مرحله به مرحله برام توضیح داده بشه
یعنی اینکه واسه این کار چه کارایی باید کرد

sajadzare
سه شنبه 06 بهمن 1388, 09:50 صبح
هیچ جاش رو من ی مبتدی ام. تو این کار حتما باید مرحله به مرحله برام توضیح داده بشه

سلام دوستان منم مثل مریم خانم تازه می خوام طراحی سایت رو شروع کنم البته مهندسی نرم افزار خوندم تموم شدم c# رو می دونم ولی خوب از طراحی فقط چندتا کتاب ساده خوندم هنوز عملی کار نکردم امیدوارم با کمک شما دوستان برنامه نویس منم بتونم طراحی سایت رو یاد بگیرم از اینکه منو قابل بدونین بی نهایت خوشحال میشم
کوچیک همه برنامه نویسای گل

دنیای من گیتار من:قلب:

Mostafa_Dindar
سه شنبه 06 بهمن 1388, 10:20 صبح

سلام دوستان منم مثل مریم خانم تازه می خوام طراحی سایت رو شروع کنم البته مهندسی نرم افزار خوندم تموم شدم C#‎ رو می دونم ولی خوب از طراحی فقط چندتا کتاب ساده خوندم هنوز عملی کار نکردم امیدوارم با کمک شما دوستان برنامه نویس منم بتونم طراحی سایت رو یاد بگیرم از اینکه منو قابل بدونین بی نهایت خوشحال میشم
کوچیک همه برنامه نویسای گل

دنیای من گیتار من:قلب:

سلام .

به شما دوستان توصيه ميكنم يا يك كتاب رو مطالعه بفرمائيد يا يك كلاس آموزش برداريد . شما نميتونيد با پست دادن ها متوالي به اينجا و اونجا برنامه نويس شويد .

موفق باشيد

mohsen507
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 01:02 صبح
براي طراحي و برنامه نويسي بايد زمان گذاشت شايد چند سال بايد تلاش كرد
بي خوابي ها بايد كشيد كار يك شبه نيست يا يك پست نيست

كارو شروع كنيد همين طور كه دوستمون گفتن .موفق باشيد!!

hashemi85sep
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 15:13 عصر

سلام دوست عزیز
به این پست یه سر بزنین و این کتاب رو دانلود کنین و مطالعه بفرمایین
اونوقت اگه سوالی داشتین بفرمایین
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=704813