PDA

View Full Version : سوال: ایجاد کد Native در VC++2008.net

ASKaffash
سه شنبه 06 بهمن 1388, 08:08 صبح
سلام
دوستان من یک DLL نوشتم با VC++6 که کد Native تولید میکند حال برای نسخه 64 بیتی محتاج VC++2008.Net شدم اینکار را انجام دادم و انتظار داشتم که برایم کد Native تولید کند ولی متاسفانه دیدم که با Reflector کد من کاملا نمایش داده میشود اصلا من نمی خواهم Obfascate و از اینکارها انجام دهم لطفا راهنمائی کنید چگونه کد Native برای 64 بیتی درست کنم

Raham
سه شنبه 03 فروردین 1389, 23:26 عصر
سلام
دوستان من یک DLL نوشتم با VC++‎6 که کد Native تولید میکند حال برای نسخه 64 بیتی محتاج VC++‎2008.Net شدم اینکار را انجام دادم و انتظار داشتم که برایم کد Native تولید کند ولی متاسفانه دیدم که با Reflector کد من کاملا نمایش داده میشود اصلا من نمی خواهم Obfascate و از اینکارها انجام دهم لطفا راهنمائی کنید چگونه کد Native برای 64 بیتی درست کنم

سوال خوبي كردين
ما در سي دات نت دو نوع كد نوسي داريم Net. & ansi كه كد نوسي اين دو نوع اكرجه در يك محيطه ولي فرق ميكنه.
در دات نويسي دات نت از كلاس هاي دات نت استفاده ميشه ولي در نيتو نويسي از دستورهاي ansi استفاده ميشه و يه نكته وقتي شما سي نسخه ٦ رو به دات نت به استفاده از كانورتر خود دات نت انجام بدين به كلاس دات نت تبديل ميشه حالا يه مثال ميزنم
اين كد دات نت
Console::writeline(”raham”);
اين كد بايين نيتيو معادل بالا هستش
Std::cout<<”raham”;
من احساس ميكنم در اين زمينه اعضاي اين انجمن شديدا ضعف كارن حتما تا فردا واستون يه مقاله مينويسم
موفق باشين

Raham
سه شنبه 03 فروردین 1389, 23:28 عصر
سلام
دوستان من یک DLL نوشتم با VC++‎‎6 که کد Native تولید میکند حال برای نسخه 64 بیتی محتاج VC++‎‎2008.Net شدم اینکار را انجام دادم و انتظار داشتم که برایم کد Native تولید کند ولی متاسفانه دیدم که با Reflector کد من کاملا نمایش داده میشود اصلا من نمی خواهم Obfascate و از اینکارها انجام دهم لطفا راهنمائی کنید چگونه کد Native برای 64 بیتی درست کنم

سوال خوبي كردين
ما در سي دات نت دو نوع كد نوسي داريم Net. & ansi كه كد نوسي اين دو نوع اكرجه در يك محيطه ولي فرق ميكنه.
در دات نويسي دات نت از كلاس هاي دات نت استفاده ميشه ولي در نيتو نويسي از دستورهاي ansi استفاده ميشه و يه نكته وقتي شما سي نسخه ٦ رو به دات نت به استفاده از كانورتر خود دات نت انجام بدين به كلاس دات نت تبديل ميشه حالا يه مثال ميزنم
اين كد دات نت
Console::writeline(”raham”);
اين كد بايين نيتيو معادل بالا هستش
Std::cout<<”raham”;
من احساس ميكنم در اين زمينه اعضاي اين انجمن شديدا ضعف كارن حتما تا فردا واستون يه مقاله مينويسم
موفق باشين