PDA

View Full Version : آموزش: حل مشکل Unable to connect to the ASP.NET Development Server

qanewaisi
سه شنبه 06 بهمن 1388, 13:43 عصر
ضمن درخواست مکرر دوستان(البته در وب سایت خودم) نسبت به خطای Unable to connect to the ASP.NET Development Server تصمیم گرفتم که راه حل اساسی این مشکل را برای شما در این سایت قرار دهم :
شما ابتدا فایل زیر رو دانلود می کنید بعد اون رو extract می کنید و فایل داخل اون رو در مسیر
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DevServer\9.0
کپی می کنید یعنی در اصل با یه فایل با همین نام که اونجا هست یکی می کنید بعد هم یه بار اجراش می کنید و تموم
اگه در دفعات بعدی این مشکل بوجود آمد باید دوباره همین کار ها رو انجام بدید اخه منم نمی دونم این فایل چرا بعد از یه مدتی خراب میشه که در اون صورت ارور unable to lunch میده
توجه : فایل ضمیمه شده است.

مهدی کرامتی
سه شنبه 06 بهمن 1388, 18:09 عصر
کپی کردن این فایل در اون مسیر چه ربطی به اون مشکل داره؟

qanewaisi
سه شنبه 06 بهمن 1388, 21:28 عصر
مثل اینکه این فایل در بعضی از کامپیوتر ها(البته اونایی که چندین سرور روشون نصبه)همیشه دستکاری میشه و در نتیجه باعث میشه که وب سرور مورد نظر ما از کار بیفته!!
من خودم بخاطر همین مشکل 4 -5 بار ویندوز عوض کردم(البته قبلا)
ممکنه که نظر من اصلا علمی نباشه،و به همین دلیل اگر جواب بالا قانع کننده نبود،من سعی می کنم در این مورد تحقیق کافی کنم و جوابشو خدمت شما ارائه کنم.

h.ghavami
پنج شنبه 17 تیر 1389, 19:59 عصر
ضمن درخواست مکرر دوستان(البته در وب سایت خودم) نسبت به خطای Unable to connect to the ASP.NET Development Server تصمیم گرفتم که راه حل اساسی این مشکل را برای شما در این سایت قرار دهم :
شما ابتدا فایل زیر رو دانلود می کنید بعد اون رو extract می کنید و فایل داخل اون رو در مسیر
C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\DevServer\9.0
کپی می کنید یعنی در اصل با یه فایل با همین نام که اونجا هست یکی می کنید بعد هم یه بار اجراش می کنید و تموم
اگه در دفعات بعدی این مشکل بوجود آمد باید دوباره همین کار ها رو انجام بدید اخه منم نمی دونم این فایل چرا بعد از یه مدتی خراب میشه که در اون صورت ارور unable to lunch میده
توجه : فایل ضمیمه شده است.
با تشکر ، فایل کجائه؟؟؟؟!

parana
یک شنبه 28 شهریور 1389, 23:56 عصر
فايل رو از كجا دانلود كنيم؟

SAMARE
سه شنبه 20 مهر 1389, 14:48 عصر
فايل رو از كجا دانلود كنيم؟

میتونید فایل مربوطه رو از لینک زیر دانلود کنید :

http://www.4shared.com/get/4XOUtGCd/WebDevWebServer.html

mohsen.nsb44
یک شنبه 18 تیر 1391, 11:22 صبح
میتونید فایل مربوطه رو از لینک زیر دانلود کنید :

http://www.4shared.com/get/4XOUtGCd/WebDevWebServer.html
لینک خرابه

Mohammadvb6
یک شنبه 18 تیر 1391, 11:54 صبح
لینک سالم :

http://www.2shared.com/file/OrpmKlX4/WebDevWebServer.html

fakhravari
یک شنبه 18 تیر 1391, 11:57 صبح
ولی ربطی به اون نداره .
برمیگرده به IIS

mohsen.nsb44
پنج شنبه 22 تیر 1391, 15:34 عصر
ولی ربطی به اون نداره .
برمیگرده به IIS
میشه بگین این مشکل رو چطوری میشه حل کرد؟
دوستمون یه فایل گذاشته بودن در مسیر مورد نظر کپی کردم درست شد اما بعد از خاموش روشن کردن دوباره همین ارور رو میده راه حل برای این مشکل چیه؟

mohsen.nsb44
شنبه 24 تیر 1391, 08:26 صبح
دوستان لطفا راهنمایی بکنین سیستم من دو تا ویندوز داره ویژوال استدیو رو تو ویندوز دیگر هم که نصب کردم با همین اخطار روبرو شدم؟
یعنی کسی تا الان نتونسته این مشکلو حل کنه؟
بجز تغییر ویندوز راه حلی براش وجود نداره؟

TeacherMath
شنبه 24 تیر 1391, 11:39 صبح
توی Visual Studio Command Prompt (2010 که با run as admin
بالا اومده تایپ کنید.
aspnet_regiis -i

mohsen.nsb44
شنبه 24 تیر 1391, 12:01 عصر
توی Visual Studio Command Prompt (2010 که با run as admin
بالا اومده تایپ کنید.
aspnet_regiis -i
دوست عزیز من از نسخه 2008 استفاده میکنم لطفا در نسخه 2008 توضیح بدین چیکار باید بکنم
مرسی

itbanoo
چهارشنبه 11 آذر 1394, 19:56 عصر
سلام
همین فایل که دوستان برای دانلود گذاشتن رو دانلود و در مسیر C:\Program Files\Common Files\microsoft shared\DevServer با شماره ورژن خودتون بذارین WebDev.WebServer.exe کنار این فایل البته دو تا فایل دیگه , WebDev.WebServer.exe.config , WebDev.WebServer.exe.manifest هم با حجم 1 کیلو بایت به همین نام باید باشه و اگه عدد داره اونو کپی و تغییر نام بدین و همینجا بذارید. من چیزی پاک و جایگزین نکردم فقط این دو فایل رو همنام با فایل WebDev.WebServer.exe که دانلود کردم در این پوشه گذاشتم و بعد ریستارت کامپیوتر مشکل حل شد.
لینک دانلود برنامه : http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=38386&d=1255562138
:لبخندساده: