PDA

View Full Version : لاگین(فوری لطفا)

amatur_barnamenevis
سه شنبه 06 بهمن 1388, 19:32 عصر
سلام سرچ کردم چیزی گیرم نیومد
می خوام از دیتا بیس مشخصات کاربر(یوزرش رو) رو بگیرم چه دستوری هست که فیلد مشخصی رو بر می گردونه می خوام مثلا می خوام select که زدم مقدار فیلد user رو بدم به یه متغیری باید چی کار کنم دستورش چیه؟

fakhriamir
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 09:23 صبح
به مثال زیر توجه کن ببین مشکلت حل می شه
command text = select user from xxx where userid=10
string user = commandtext.executescaler();

باز کردن کانکشن و بستنش یادت نره
کار Executescaler اینه که یه فیلد متنی یا عددی رو مستقیما برمی گردونه

amatur_barnamenevis
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 19:31 عصر
fakhriamir عزیز ممنونم .
چه طوری مقدار یک فیلد رو که برگردوندم بدم به session .

amatur_barnamenevis
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 23:42 عصر
ببین این کد منه البته با vb.net
من باید چه جوری اصلاحش کنم کجاش رو تغییر بدم

Dim CN As New Data.SqlClient.SqlConnection, CMD As New Data.SqlClient.SqlCommand, da As New Data.SqlClient.SqlDataAdapter, ds As New System.Data.DataSet
CN = New Data.SqlClient.SqlConnection("Data Source=behrooz-18e5a26;Initial Catalog=library;Integrated Security=True")
CN.Open()
da = New Data.SqlClient.SqlDataAdapter("select نام from register where [نام کاربری]='" + TextBox1.Text + "'", CN)
ds = New System.Data.DataSet
da.Fill(ds)
Label5.Text = CMD.ExecuteScalar

amatur_barnamenevis
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 01:04 صبح
تورو خدا اگه کسی می دونه رام بندازه فقط اینجارو گیرم.
من تونستم فیلد او ن فیلد رو با executescalar بر گردونم ولی یه مشکل بزرگ پیدا کردم وقتی فیلد رو که بر گردوندم و دادمش به session از طریق این کد

w = CMD.ExecuteScalar
Session(name) = w

یا این کد

Session(name) = CMD.ExecuteScalar

توی صفحه ای که (session(name رو دریافت می کنه مقدار 1 رو بر می گردونه میشه بگین چه کدی داره وقتی می خوای فیلد رو به سشن بدی و توی صفحه مورد نظر سشن رو دریافت کنی و چاپش کنین.بی جوابم نذارین تورو خدا
ممنونم

amatur_barnamenevis
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 01:12 صبح
من یه سشن دیگه هم دارم که مقداری رو میفرسته تا چک کنه کاربر وارد شده یا نه (مقدار1 رو میفرسته)متوجه شدم که فقط توی اون صفحه 1 رو دریافت می کنه سشن های دیگه رو نمیگیره اچه طوری چند تا سشن رو ارسال کنم
کمک کنیییییییییییید