PDA

View Full Version : یک فروم زیبای فارسی

mostafa_pk
سه شنبه 11 شهریور 1382, 20:05 عصر
بک فروم زیبای فارسی
بالاخره فروم(تالار گفتمان) معروف WebWizGuide با تلاش بسیار فارسی شد. این فروم یکی از بهترین فروم های موجود و مجانی نوشته شده توسط ASP3 می باشد که از دیتابیس اکسس استفاده می کند ولی به راحتی می توان آن را به MsSql تغییر داد. این فروم دارای مدیریت بسیار ‍یشرفته ای می باشد. با اضافه کردن آن به سایت خود از یک Community بسیار زیبا و جذاب بهره مند خواهید شد. این فایل را از زیر شاخه برنامه نویسی در شاخه رایانه قسمت دریافت فایل http://tohidonline.net داونلود کنید. با تشکر. (مصطفی پاک پرور)
:oops:

Vahid_Nasiri
سه شنبه 11 شهریور 1382, 20:25 عصر
ممنون از خبری که دادید.

اگر تا پایان شهریور ماه عمری باقی بود! قصد دارم از مهرماه نوشتن یک فوروم ASP.NET فارسی را آغاز کنم. احتمالا اتمام آن 6 ماه طول خواهد کشید.....
فورومی که در سایت www.asp.net از طرف مایکروسافت ارائه شده است پر از باگ است (عمدا!) چون به صورت یک پروژه در سایت تعریف شده و توسط بر و بچ! نیمه تمام رها شده است....

amir_masoud
چهارشنبه 12 شهریور 1382, 02:23 صبح
با عرض سلام خدمت جناب آقای نصیری و آقا مصطفی

اگه من بخوام یه سایت درست کنم که فروم داشته باشه به نظر شما از چه فرومی استفاده کنم بهتره . ( احتمالآ با asp.net می نویسم )
فروم فارسی شده آماده ای هست یا اینکه خوذم باید اون فروم رو فارسی کنم .
من فروم asp.net رو دانلود کرده بودم . که خوب اونم جناب اقای نصیری گفتن که پر از bug است . می خواستم ببینم که اصلا همین فروم پر از bug تا حالا فارسی شده و اصلا بدرد بخور هست که فارسیش کنم یا نه

با تشکر از شما

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 12 شهریور 1382, 11:34 صبح
این فوروم ASP.NET هم اکنون در مرکز آموزشی پرشیا ایی لرنینگ در حال استفاده است و عمده ی باگهای آن توسط آقای پولایی برطرف شده است. هر چند انتظار نداشته باشید که ایشان نگارش تکمیل شده و فارسی شده را در اختیار شما قرار دهند.

اگر نیاز به فوروم دارید همان فوروم بالایی که دوستمان معرفی کردند کار شما را راه می اندازد.

پنج شنبه 13 شهریور 1382, 01:39 صبح
با سلام
استاد این فروم رو که میخواین بنویسین همونه که پروژه دسته جمعی تو پرشیا ای لرنینگ بود؟

amir_masoud
پنج شنبه 13 شهریور 1382, 01:47 صبح
جنا آقای نصیری اگه ممکنه در مورد استفاده از فرومی که آقا مصطفی نوشتن یه توضیحاتی بدین
چطوری باید از اون استفاده کرد!

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 13 شهریور 1382, 10:10 صبح
با سلام
استاد این فروم رو که میخواین بنویسین همونه که پروژه دسته جمعی تو پرشیا ای لرنینگ بود؟
خیر! در سایت پرشیا من پروژه ی آپلود سنتر را برای شما تعریف کردم و پروژه ی فوروم را کسی تحویل نداد و جدی نگرفت.

--------------

در مورد استفاده از فوروم های نوشته شده با ASP کار خیلی ساده است (نسبت به ASP.NET ) فقط کافی است آنرا در WWWRoot کپی کنید.

پنج شنبه 13 شهریور 1382, 14:53 عصر
با سلام
استاد حالا نمی شه جدی بگیرین خیلی فکر خوبیه این ترم اساس رو رو اون بذارین
با تشکر

komeil64
پنج شنبه 13 شهریور 1382, 17:20 عصر
استاد فکر خوبیه من هم هستم
اون تنبلی های ترم ÷یش هم زیلد جدی نگیرید ترم اول بود دیگه :lol: :wink: :mrgreen:

amir_masoud
دوشنبه 17 شهریور 1382, 02:49 صبح
سلام

من اون فایل رو از تویه سایت همون طور که آقا مصطفی گفته بودن برداشتم . اون رو از حالت فشرده خارج کردم که شامل چند تا پوشه و یه سری فایل بود . ولی خب من تا حالا با هیچ فرومی کار نکردم ونمی دونم که برای استفاده از اون ( مثلا ایجاد یه مبحث جدید در فروم) یا اینکه مثلا برای نشان دادن صفحه اصلی فروم کدوم فایل رو باید نشون داد . اگه ممکنه ( البته شرمنده شاید این سوالات به نظر شما مسخره باشن ولی خب من تازه شروع کردم و واقعآ هیچ کس رو غیر از شما ها در این سایت ندارم که به من جواب بده ) برای استفاده از این فروم در یه سایت توضیحاتی بدید .

Vahid_Nasiri
دوشنبه 17 شهریور 1382, 13:25 عصر
1- باید IIS بر روی سیستم شما نصب باشد. جزو کامپوننت های ویندوز های 2000 به بالا است و در قسمت add/remove‌ می توان آنرا نصب کرد
2- سپس دایرکتوری به نام
G:\Inetpub\WWWROOT
برای مثال ایجاد می شود.
3- حالا فولدر فوروم را داخل این wwwroot کپی کنید.
برای مثال :
G:\Inetpub\WWWROOT\forum_asp_farsi_orig\FORUM
4- اینترنت اکسپلورر را اجرا کنید و سپس مسیر زیر را در آن تایپ کنید:
http://localhost/forum_asp_farsi_orig/FORUM/default.asp

به این صورت به راحتی فوروم اجرا می شود.

این فوروم با اکسس کار می کند بنابراین باید ADO و کامپوننت های آن را روی سیستم داشته باشید. اگر ویژوال استودیو را نصب کرده اید خودبخود اینها نصب شده اند.

موفق باشید

ParWin
دوشنبه 24 شهریور 1382, 13:46 عصر
بسم الله النور
سلام آقا مصطفی و آقای نصیری . ممنون از توضیحات خوبتون.
خیلی به درد خورد.

mehdi_RM
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 00:50 صبح
قیمت یک فروم asp و
یک فروم asp.net تو بازار چقدر هستش ؟
فروم asp مثل web wiz
فروم asp.net مثل yafnet
منظورم اینه اگه بخوام برای یک شرکت یا جائی بدم چه قیمتی بگم؟؟

twelve
چهارشنبه 07 فروردین 1387, 02:24 صبح
یک فروم زیبای فارسی
بک فروم زیبای فارسی
بالاخره فروم(تالار گفتمان) معروف WebWizGuide با تلاش بسیار فارسی شد. این فروم یکی از بهترین فروم های موجود و مجانی نوشته شده توسط ASP3 می باشد که از دیتابیس اکسس استفاده می کند ولی به راحتی می توان آن را به MsSql تغییر داد. این فروم دارای مدیریت بسیار ‍یشرفته ای می باشد. با اضافه کردن آن به سایت خود از یک Community بسیار زیبا و جذاب بهره مند خواهید شد. این فایل را از زیر شاخه برنامه نویسی در شاخه رایانه قسمت دریافت فایل http://tohidonline.net (http://tohidonline.net/) داونلود کنید. با تشکر. (مصطفی پاک پرور)
:oops:

من نتونستم دانلودش کنم ، یعنی پیداش نکردم ، اگر ممکنه لینک دانلودش رو بزارین ، ممنون میشم

mehdi_RM
پنج شنبه 08 فروردین 1387, 00:50 صبح
از این لینک می تونی دانلود کنی نسخه فارسی شو:
http://www.persianforum.net/Topic106175-19-1.aspx

اینم لینک Web Wiz NewsPad Express Edition هستش
http://www.persianforum.net/Topic104994-19-1.aspx

راستی کسی قیمت ندادا؟؟

twelve
پنج شنبه 08 فروردین 1387, 17:17 عصر
مرسی از لطفتون ، اما باز هم نشد ، براری دانلود فایل نیاز هست که در سایت مربوطه عضو شوم اما سیستم عضویت سایت مشکل داره ( تصویر کد امنیتی رجیسترینگ لود نمیشه ) و من نمیتونم عضو بشم ، اگر امکان داره فایل رو روی سرور دیگری آپلود کنید تا دانلودش راحت تر صورت بگیره ... پیشاپیش ممنون

mehdi_RM
پنج شنبه 08 فروردین 1387, 23:44 عصر
چون حجمش زیاد بود توی 2 تا فایل rar گذاشتم
فایل ها رو داخل یک پوشه بریز بعد اجرا کن.

آخر کسی به ما قیمت ندادا؟

IranVisual
جمعه 09 فروردین 1387, 21:43 عصر
از فروم زیبایی که گزاشتین ممنون ولی یه سوال دارم
من با asp آشنایی ندارم میخواشتم بدونم چجوری من به عنوان یک مدیر کل سایت از این فروم استفاده کنم و اگه بخوام اونو توی هاست خودم کپی کنم باید چیزیرو تغییر بدم یا فقط کپی کافیه در بعضی جاها مثلا باید کانکشن استرینگ رو عوض کرد

my_blithe
جمعه 09 فروردین 1387, 23:21 عصر
بهتر نیست در این تالار از asp.net استفاده بشه نه asp مگر اینکه بشه توی asp.net از asp هم استفاده کرد که من بلد نیستم. اگه میشه بگید چطوری؟؟؟؟

IranVisual
شنبه 10 فروردین 1387, 18:29 عصر
آقا بعد از جواب سوال اولی من توی کامپیوتر وقتی میخوام با نام کاربری خودم وارد بشم این پیغام رو میده

Server Error in Forum Application
An error has occurred while writing to the database.
Please contact the forum administrator.

Support Error Code:- err_Access_loginUser()_update_login_attempts
File Name:- functions_login.asp

Error details:-
Microsoft JET Database Engine
Cannot update. Database or object is read-only.

mp2009
شنبه 10 فروردین 1387, 22:14 عصر
دوستان ین فروم asp هست ا asp.net ?

mehdi_RM
یک شنبه 11 فروردین 1387, 00:06 صبح
این فایل ها برای فروم asp هستند
برای فروم asp.net تاپیک زیر برید؟
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=99118

کسی قیمت برای فروش این فروم ها رو نداره؟