PDA

View Full Version : آپلود سایت

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 10:04 صبح
سلام

من اولین بار هست که سایت می نویسم و الان کار سایتم تموم شده و می خوام آپلودش کنم...

برای آپلود سایت و اینکه بدون مشکل روی اینترنت اجرا بشه باید چی کار کنم؟

پوشه حاوی فایلهای برنامم رو روی سرور کپی کنم کافیه؟ یا اینکه پوشه و فایلهای دیگه ای هم لازم هست؟
ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

bahar_engineer
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 10:24 صبح
دیتابیست چیه ؟ اصلا دیتابیس داری یا نه ؟ سایتت استاتیکه ؟ یا داینامیک؟

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 10:40 صبح
دیتابیست چیه ؟ اصلا دیتابیس داری یا نه ؟ سایتت استاتیکه ؟ یا داینامیک؟

دیتا بیسم اس کیو ال سرور 2005 هست که توی پوشه app_data فایلهای map.mdf, map_log.ldf رو قرار دادم و مسیرش رو هم برای کانکشنم توی برنامه اینجوری تعریف کردم:

String connectionString = @"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\map.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True";
SqlConnection sqlconnection1 = new SqlConnection(connectionString);
sqlconnection1.open();

برنامم به زبان سی شارپ هست.

چطوری تشخیص بدم که سایتم استاتیکه یا داینامیک؟؟؟

bahar_engineer
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 10:57 صبح
ببین همین که سایتت بانک اطلاعاتی داره یعنی دینامیکه ... سایتی که می تونه با کاربر تعامل اطلاعات داشته باشه می شه یه سایت دینامیک.

خوب حالا که اسکیو ال داری باید بری توی کنترل پنل هاستت و یه دیتابیس خالی ایجاد کنی..
بعد از این دیتابیست توی اسکیوال سرور یه بک آپ بگیری
بعد روی کنترل پنل اون بک آپ رو restore کنی

بعد هم کانکشن استرینگت رو باید تغییر بدی به صورتی که هاست بهت می گه(توی ایمیلی که برات فرستاده از اطلاعات هاست خریداری شده)

یعنی چیزی شبیه به این می ذاری :

Data Source=(local);Initial Catalog=mybankname;User ID=bahar;Password=12345

کارای بانک که تموم شد دیگه صفحاتت رو مستقیم بوسیله یه نرم افزار ftp مثلا cuteftp می ذاری روی هاستت توی پوشه www

skysky
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 11:07 صبح
سلام منم مثل دوستمون اولين باره كه سايت می نويسم و آپلود می كنم و اين سوالات داشتم اما پايگاه داده من SQL2000 ،به علاوه يه سوال ديگه: من بعد از اينكه پروژه ام تموم شد فايل های mdf و ldf پايگاه داده ام رو تو قسمتApp_Data كپی كردم! می خواست بدونم مشكلی ايجاد نمیشه؟ضمنا با cpanel هم خيلی مشكل دارم مخصوصا كار با data base.خيلی خيلی ممنون می شم توضيح كاملی بديد.

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 11:27 صبح
ممنونم بهار خانم
ولی من تو ی سرورم کنترل پنلی ندیدم! از کدوم منو باید کنترل پنل رو پیدا کنم؟ و اینکه اونجا از طریق اس کیو ال باید یه بانک جدید بسازم؟ می شه این قسمت رو توضیح بیشتری بدین؟
ممنونم

afsaneh.asp
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 11:40 صبح
منم يه سوال دارم اگه از login خود asp.net استفاده كرده باشيم و مسلما پايگاه aspnetdb.mdf رو داشته باشيم.براي آپلود چيكار بايد كرد ؟

ironman
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 11:58 صبح
منم یه سوال دارم اگه از login خود ASP.NET استفاده کرده باشیم و مسلما پایگاه aspnetdb.mdf رو داشته باشیم.برای آپلود چیکار باید کرد ؟

ببینید هاست شما این فابلیت رو داره؟؟؟؟ برخی از هاست ها دیتابیس asp membership رو قبول نمی کنند

bahar_engineer
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 12:02 عصر
ممنونم بهار خانم
ولی من تو ی سرورم کنترل پنلی ندیدم! از کدوم منو باید کنترل پنل رو پیدا کنم؟ و اینکه اونجا از طریق اس کیو ال باید یه بانک جدید بسازم؟ می شه این قسمت رو توضیح بیشتری بدین؟
ممنونم

ببین از کجا هاست خریدی به همون ها زنگ بزن بگو یه ایمیل از مشخصات کنترل پنل و ftp هاست برات بفرستن
اونجا یه صفحه اینترنتی هست که لینکشو داده و وقتی واردش می شی یوزر پسورد می خواد که تو ایمیل همه رو بهت داده
از اونجا وارد کنترل پنل می شی
اینا رو انجام بده تا بقیشو بهت بگم

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 12:47 عصر
الان وارد کنترل پنل هاست شدم

bahar_engineer
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 12:53 عصر
خوب یه بخش database داره از اونجا sqlserver رو انتخاب کن وارد یه صفحه می شی که می تونی یوزر برای بانکت بسازی و همچنین می تونی دیتابیس بسازی... اول یه یوزر بساز و بعد یه دیتابیس

اصلا بگو ببینم می دونی کنترل پنلت چه نوعیه؟
فضایی که گرفتی اسکیوال ساپورت می کنه؟ چون بعضی پنل ها جداگانه باید اسکیوال رو بگیری یعنی پولش جداست
اگه داشته باشه توی ایمیل برات نوشته که اسکیو ال داره یا نه

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 13:12 عصر
خوب یه بخش database داره از اونجا sqlserver رو انتخاب کن وارد یه صفحه می شی که می تونی یوزر برای بانکت بسازی و همچنین می تونی دیتابیس بسازی... اول یه یوزر بساز و بعد یه دیتابیس

اصلا بگو ببینم می دونی کنترل پنلت چه نوعیه؟
فضایی که گرفتی اسکیوال ساپورت می کنه؟ چون بعضی پنل ها جداگانه باید اسکیوال رو بگیری یعنی پولش جداست
اگه داشته باشه توی ایمیل برات نوشته که اسکیو ال داره یا نه

آره اس کیو ال رو ساپورت می کنه. ورژنش که مهم نیست نه؟

یه صفحه اومد که نام دیتابیسم رو وارد کردم و نوع اون رو اس کیو ال سرور انتخاب کردم و یک مربع برای تیک زدن داره که برای ری استور کردن بک آپ فایل هست...
این تیک رو زدم بعد مسیر بانک اطلاعاتیم و یوزر و پسورد خواست
اینارو هم وارد کردم و finish زدم

بعد از پردازش صفحه اول کنترل پنل اومد که این پیغام رو بالای صفحه نوشته:

Error: dbbackup failed: Unable to restore database 'map'
Not valid backup
The media family on device 'C:\WINDOWS\TEMP\localhost_SQLEXPRESS\map\map.mdf' is incorrectly formed. SQL Server cannot process this media family.
VERIFY DATABASE is terminating abnormally

دختر باران
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 13:39 عصر
الان یک دیتابیس توی کنترل پنل هاست ساختم بهار خانم و ایندفعه با موفقیت ساخته شد چون اون مربعی که توی پست قبلی گفتم رو تیک دار نکردم

الان باید از بانک اطلاعاتی روی سیستم بک آپ بگیرم ,درسته؟
چطوری بک آپ بگیرم از دیتابیسم؟ خیلی لطف میکنی اگه مرحله به مرحله مثل قبل بگی که انجام بدم...
ممنونم

ironman
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 10:51 صبح
شما تو یک تاپیک دیگه هم همین موضوع رو مطرح کردین.
لطفا تو همون تاپیک پیگیری کنید تا بتونیم بهتر و سریعتر راهنمایینتون کنیم:چشمک:

bahar_engineer
شنبه 10 بهمن 1388, 11:58 صبح
الان یک دیتابیس توی کنترل پنل هاست ساختم بهار خانم و ایندفعه با موفقیت ساخته شد چون اون مربعی که توی پست قبلی گفتم رو تیک دار نکردم

الان باید از بانک اطلاعاتی روی سیستم بک آپ بگیرم ,درسته؟
چطوری بک آپ بگیرم از دیتابیسم؟ خیلی لطف میکنی اگه مرحله به مرحله مثل قبل بگی که انجام بدم...
ممنونم

بله الان باید بری توی اسکیوال سرور و یه بک آپ از بانکت بگیری
بعد اون بک آپ رو توی کنترل پنلت restore کنی
ببخشید که دیر شد من 5 شنبه جمعه نت نیومدم

BahmanDB
یک شنبه 18 بهمن 1388, 02:13 صبح
دوست عزیز من بطور خلاصه توضیح می دم :
1- تو ی هاست یه دیتابیس ایجاد می کنی با نام او ن دیتا بیسی که داری و بعد userName va Password بعد
بااستفاده از interface sql2005 می تونی database رو upload کنی .
60 % کارت تمومه بعد با برنامه cuteftp وارد ftp سایت میشی که نام کاربری و کلمه عبور و نام سایت رو می خاد که می تونی کلمه عبور رو تو قسمت هاست خودت ایجاد کنی .
به همین سادگی .. .

البته در این تاپیک به شکل تصویری آموزش دادم که می تونه مفید باشه

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=186668

jingiliboyz
یک شنبه 18 بهمن 1388, 12:55 عصر
با سلام دوستان من دیتابیس اکسز دارم که میخوام همراه سایتم بزارم تو هاست ولی وقتی این کارو میکنم این error رو میده
customErrors mode="RemoteOnly" defaultRedirect="mycustompage.htm

ironman
یک شنبه 18 بهمن 1388, 16:39 عصر
این خطا نشون میده که شما اجازه ریموت کردن رو ندارید پس نمیتونید با هاست ارتباط برقرار کنید.
بهترین کار اینه که با پشتیبانی تماس بگیرید!!!!
اگه هم مایلید بگید هاستتون از چه نوعی هست؟ (پلسک یا helm و ...)
چطوری با هاست ارتباط برقرار میکنین؟

BahmanDB
سه شنبه 20 بهمن 1388, 01:00 صبح
این خطا نشون میده که شما اجازه ریموت کردن رو ندارید پس نمیتونید با هاست ارتباط برقرار کنید.
بهترین کار اینه که با پشتیبانی تماس بگیرید!!!!
اگه هم مایلید بگید هاستتون از چه نوعی هست؟ (پلسک یا helm و ...)
چطوری با هاست ارتباط برقرار میکنین؟

نه خیر :متفکر:
اصلا هم اینطور نیست .
مشکل شما از web.config هستش برای اینکه مشکل واقعی رو ببینید به جای remote انو true کنید مشکل واقعی مشاهده میشه .
اون صفحه ای هم که بعد از remote only نوشته شده به خاطر اینه که در صورت بروز مشکل سایت به اونجا هدایت بشه .