PDA

View Full Version : اسکریپتهای دانلود تورنت و ...

pushpush
چهارشنبه 07 بهمن 1388, 13:21 عصر
با سلام
حتما با سایت هایی که به ازای دریافت مبلغی ، فضایی را به شما اختصاص میدن تا فایلهای تورنت یا فایلهایی از سایتهای دانلود مثل رپیدشیر روی هاستشون دانلود بشه و لینک مستقم اونو در اختیار کاربر قرار میدن، برخورد کردید. اسکریپهایی هم برای این کار میشه پیدا کرد (مانند رپیدلیچ) که با PHP نوشته شده اند.

چطور میشه با ASP.NET همچین کاری رو انجام داد؟ یه فایل تورنت یا یه آدرس از رپیدشیر رو بخونه و فایلها رو بر روی هاست خودش ذخیره کنه؟

mehdi.mousavi
یک شنبه 11 بهمن 1388, 16:27 عصر
با سلام
حتما با سایت هایی که به ازای دریافت مبلغی ، فضایی را به شما اختصاص میدن تا فایلهای تورنت یا فایلهایی از سایتهای دانلود مثل رپیدشیر روی هاستشون دانلود بشه و لینک مستقم اونو در اختیار کاربر قرار میدن، برخورد کردید. اسکریپهایی هم برای این کار میشه پیدا کرد (مانند رپیدلیچ) که با PHP نوشته شده اند. چطور میشه با ASP.NET همچین کاری رو انجام داد؟ یه فایل تورنت یا یه آدرس از رپیدشیر رو بخونه و فایلها رو بر روی هاست خودش ذخیره کنه؟

سلام.
نیاز به انجام کار پیچیده ای نیست. کاربر URL به فایلهای مورد نظر خودش رو وارد میکنه، و سپس Submit میکنه. شما با استفاده از ASP.NET این URL ها رو دریافت میکنید و شروع به Download کردن فایلها می کنید. فقط باید حواستون به Timeout یک Request باشه. این زمان رو باید در فایل Web.config افزایش بدید، تا هنگام Download کردن فایل، درخواست timeout نشه...

من خودم به شخصه این Solution رو توصیه نمیکنم. اگر قرار باشه من اینکارو انجام بدم، با استفاده از یک NT-Service فایلهای مورد نظر رو پشت پرده Download میکنم و با Notification هایی، Client های Subscribe شده رو از روند Download فایلها مطلع میکنم. اینطوری، این امکان رو هم دارم که بتونم N تا فایل رو بصورت Asynchronous دریافت کنم و عملیات رو مثل RapidLeech سریال انجام ندم. اینطوری میتونم امکان Scheduling برای Download ها در نظر بگیرم، یا حتی امکان تعیین محدودیتهایی بازای هر Download توسط استفاده کننده در نظر بگیرم (اینکه مثلا حداکثر در 3 Thread و حداکثر با 2 Connection فلان فایل رو دریافت کن...)

در هر حال، اگر سوال بخصوصی مد نظرتون هست که بهش پاسخ ندادم، لطفا مطرح کنید.

موفق باشید.