PDA

View Full Version : انتقال اطلاعات از يك صفحه معمولي به يك صفحه popup

SAMARE
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 14:05 عصر
سلام دوستان عزيز

ميخواستم بدونم چجوري ميشه يه مقدار رو از يك صفحه معمولي به يك صفحه popup انتقال داد!!!

من از session‌ استفاده ميكنم ولي جواب نميده
ممنون ميشم كمكم كنيد راه حل بهتري رو پيدا كنم

mehdi.mousavi
یک شنبه 11 بهمن 1388, 14:47 عصر
سلام دوستان عزیز میخواستم بدونم چجوری میشه یه مقدار رو از یک صفحه معمولی به یک صفحه popup انتقال داد!!! من از session‌ استفاده میکنم ولی جواب نمیده ممنون میشم کمکم کنید راه حل بهتری رو پیدا کنم

سلام.
Popup رو چطوری باز کرده اید؟ یک IFrame هستش، یا یک Inline HTML ؟ قاعدتا نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب نیست و میتونید توی popup خودتون، (اگر Iframe باشه)، با استفاده از parent به صفحه اصلی برسید (در javascript). اگر Inline HTML هستش که خوب، متغیر مزبور دم دستتون هستش و نیاز به انجام کار خاصی نیست. روش دیگه، رد کردن مقدار مورد نظر از طریق QueryString به صفحه Popup هستش. این کار رو میشه به روشهای زیادی انجام داد، اگر کدتون رو قرار بدید تا ببینید چی کار کرده اید، بهتون دقیقا میگم چطوری اینکارو انجام بدید بهتره.

موفق باشید.

SAMARE
دوشنبه 12 بهمن 1388, 08:25 صبح
من از این کد برای باز کردن پنجره popup استفاده میکنم

Dim script AsString = "open('CustomerInfo.aspx','null','titlebar=no,toolb ar=no,location=no,status=no,menubar=no,scrollbars= yes,resizable=no,width=500,height =400')"
ScriptManager.RegisterClientScriptBlock(btnPreview , GetType(UpdatePanel), "jscript", script, True)

اگه شما روش بهتري براي باز كردن پنجره popup داريد پيشنهاد كنيد
ممنونم