PDA

View Full Version : آموزشگاه یا مدرس خوب در اصفهان

davoodi
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 18:50 عصر
سلام.
از دوستان و همشریان اصفهانی خواهش میکنم یک آموزشگاه خوب و یا یک مدرس خوب برای آموزش PHP بصورت عمومی یا خصوصی معرفی کنند.
اگر شهریه یا قیمت هر ساعت رو هم میدونید بفرمایید ممنون میشم. فقط اگر امکانش هست هرچه سریعتر.
راستی آموزشگاه متاکو رو قبلا پرسیدم که اولین دوره PHP اون بعد از عید شروع میشه. 40 ساعت صد و ده تومان.
به نظرتون ارزش داره تا اون موقع صبر کنم ؟ یا اینکه بهتر از اونجا هم هسن؟

davoodi
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 21:57 عصر
کسی از دوستان آموزشگاه سراغ نداره؟

xoogle.ir
پنج شنبه 08 بهمن 1388, 22:27 عصر
سرچ کن ببین توی شهرتون سازمان فنی حرفه ای دوره php برگزار نمیکنه ؟ چون این کلاس ها کیفیتش خیلی بالاتر از آموزشگاههای خصوصی هست.
مثلا توی مشهد یه دوره 320 ساعته php از طرف فنی حرفه ای برگزار میشه که شهریه اش حدود 430 تومان هست که خیلی مناسبه تازه خود فنی حرفه ای 80 درصد هزینه کلاس رو به شرط اینکه در امتحان نهایی قبول بشی و مدرک بگیری بهت برمیگردونه یعنی کارآموز فقط کافیه حدود 90 تومان هزینه کنه :تشویق:

hamedarian2009
چهارشنبه 31 تیر 1394, 16:42 عصر
کلاس رفتن برای برنامه نویسی کار غیر منظقی هست چون برنامه نویسی یاد دادنی نیست بلکه یاد گرفتنی هست بهترین راه یادگیری دیدن ویدیوهای آموزشی با جستجو در وب و یا خرید پکیج های آموزشی ویدیویی کار یادگیری رو در منزل شروع کنید

Hamed Beyranvand
پنج شنبه 01 مرداد 1394, 10:32 صبح
بهترین اموزش با هزینه پایین پکیج های اقای م م ش که خیلی خیلی اموزش هاشون مفید.بنده با اموزش های این اقا الان مشغول به کار شدم.