PDA

View Full Version : کامپوننت چارت سه بعدی شامل محورهای X,Y,Z

plato
جمعه 09 بهمن 1388, 16:21 عصر
من یه برنامه دارم که مختصات یک شیء رو در محور مختصات سه بعدی(X,Y,Z) بدست میاره، حالا میخوام این مختصات رو تو یه چارت شامل محورهای X و Y و Z نشون بدم. لطفاً اگه کسی چنین چارتی تا حالا دیده منو راهنمایی کنه. ممنون...

plato
شنبه 10 بهمن 1388, 22:53 عصر
کسی نمیتونه به من کمک کنه؟ یعنی هیچکس...!

محمد علی طوفانی
یک شنبه 11 بهمن 1388, 07:37 صبح
سلام
دوست عزیز شما میتوانید از کامپوننتهای شرکت
www.devexpress.com
www.telerik.com
استفاده کنید

plato
یک شنبه 11 بهمن 1388, 16:10 عصر
سلام
دوست عزیز شما میتوانید از کامپوننتهای شرکت
www.devexpress.com
www.telerik.com
استفاده کنید

آقا اون چیزی که من میخوام تو این سایتهایی که دادین نیست. telerik رو قبلاً چک کرده بودم.

h_jamshidi
یک شنبه 11 بهمن 1388, 18:01 عصر
آقا اون چیزی که من میخوام تو این سایتهایی که دادین نیست. telerik رو قبلاً چک کرده بودم.

یه سری هم به http://www.nevron.com بزنید البته devexpress هم ابزار های قوی در این زمینه داره، نمی دونم شما چه نوع چارتی نیاز دارید که devexpress نداشته.

محمد علی طوفانی
یک شنبه 11 بهمن 1388, 23:02 عصر
دوست عزیز من خودم با devexpress کار کردم و چارتهای سه بعدی واقعا کامل و بدون مشکلی دارد اگر یکسری به قسمت فیلمهای آموزشی سایتش بزنید مشکلتان حل میشود

plato
دوشنبه 12 بهمن 1388, 13:12 عصر
دوست عزیز من خودم با devexpress کار کردم و چارتهای سه بعدی واقعا کامل و بدون مشکلی دارد اگر یکسری به قسمت فیلمهای آموزشی سایتش بزنید مشکلتان حل میشود

از راهنماییتون متشکرم ولی من در حقیقت یه محور مختصات سه بعدی می خوام. جون می خوام مختصات یه شیء رو تو محیط نمایش بدم...