PDA

View Full Version : login

setak
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 10:19 صبح
سلام
من یک صفحه login برای وب سایتم درست کردم که درست کار می کنه و به فرض اگر username و password درست بود به صفحه main.aspx میره اما چه کدی باید بنویسم که اگه کسی خودش آدرس main.aspx را نوشت و از طریق login اینکار را انجام نداد نتونه به صفحه main.aspx بره و صفحه login باز بشه.
لطفا اگر کسی میدونه به من کمک کنه

Behrouz_Rad
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 10:36 صبح
در صورتی که در فایل Web.Config مقدار خاصیت deny users را به "?" تنظیم کنید، هیچ کاربری تا قبل از تصدیق هویت قادر به مشاهده صفحه شما نیست.

setak
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 12:46 عصر
ممنون اما من از دیتا بیس برای login استفاده کردم

Behrouz_Rad
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 12:52 عصر
ممنون اما من از دیتا بیس برای login استفاده کردم
بهتره در مورد اصول تصدیق هویت در ASP.NET و فایل Web.Config بیشتر مطالعه بفرمایید.

setak
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 13:41 عصر
من deny users="?" را قرار دادم اما مشکلم حل نشده و باز صفحه را نشان میدهد

setak
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 13:47 عصر
البته مشکلم حل شده اما با اینکار برای ورود به تمام صفحه هایم نیاز به login کردن پیدا میکنم اما من می خواهم برای یک صفحه خاص این محدودیت را اعمال کنم .
با تشکر

Behrouz_Rad
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 14:09 عصر
برای مستثنا کردن یک صفحه از تعیین اعتبار، باید از تگ location استفاده کنید.

<location path="myPage.aspx">
<system.web>
<authorization>
<deny users="?" />
</authorization>
</system.web>
</location>

setak
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 14:41 عصر
خیلی ممنونم اما یک error در قسمت <authentication mode="Forms" > دارم این قسمت را چطور باید پیکربندی کنم

Behrouz_Rad
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 15:35 عصر
بهتره در مورد اصول تصدیق هویت در ASP.NET و فایل Web.Config بیشتر مطالعه بفرمایید.
محتویات فایل Web.Config خود را در اینجا بنویسید.

AspNet
شنبه 10 اردیبهشت 1384, 16:05 عصر
البته مشکلم حل شده اما با اینکار برای ورود به تمام صفحه هایم نیاز به login کردن پیدا میکنم اما من می خواهم برای یک صفحه خاص این محدودیت را اعمال کنم .
با تشکر
چکار کردی که حل شد؟ من که هر کاری میکنم باز هم صفحه باز میشه.
البته اگر از
deny users="?"
استفاده کنم درسته که صفحه ی لوگین اول باز میشه و از صفحه ی لوگین هم دیگه نمیتونم به بقیه ی صفحات برم. یعنی باز صفحه لوگین میاد :گیج: