PDA

View Full Version : سوال: درخواست اطلاعات کاربری قبل از ورود به سایت

maxpayn2
شنبه 10 بهمن 1388, 15:41 عصر
سلام
یه سایت دارم میخوام قبل از هر کاری حتی قبل از نشون دادن صفحه Default یوزر و پسورد بخواد ، حتی به صفحه لاگین هم ریدایرکت نکنه .

maxpayn2
شنبه 10 بهمن 1388, 18:10 عصر
لطفا راهنمایی کنید

Peyman.Gh
شنبه 10 بهمن 1388, 18:23 عصر
از Web Site Administration Tool استفاده کردید ؟!

corona
شنبه 10 بهمن 1388, 18:35 عصر
دوست من توی Web.config وقتی که Athentication mode رو مشخص می کنیم

<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="~/YourPage .aspx"/>
</authentication>

شما توی این قسمت اونجا که نوشتم yourpage.aspx آدرس صفحه ای رو بده که میخوای یوزر و پس بگیری و اگه اوکی بود همه چی توی اون صفحه کاربر رو به هر جا خواستی Redirect کن .البته برای اینکه همه کاربران اول به این صفحه شما بیان باید توی قسمت Athorization همه رول ها رو دینای کنی که همه کاربران به این صفحه ریدایرکت شن ( من خیلی تازه کارم دیگه اگه راهم مسخره است شرمنده ، چیزی که به ذهنم اومد گفتن )موفق باشی .

maxpayn2
شنبه 10 بهمن 1388, 19:03 عصر
از Web Site Administration Tool استفاده کردید ؟!

نه ، میشه بفرمایید چه طوری باید این کار رو بکنم ؟

دوست من توی Web.config وقتی که Athentication mode رو مشخص می کنیم

<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="~/YourPage .aspx"/>
</authentication>
شما توی این قسمت اونجا که نوشتم yourpage.aspx آدرس صفحه ای رو بده که میخوای یوزر و پس بگیری و اگه اوکی بود همه چی توی اون صفحه کاربر رو به هر جا خواستی Redirect کن .البته برای اینکه همه کاربران اول به این صفحه شما بیان باید توی قسمت Athorization همه رول ها رو دینای کنی که همه کاربران به این صفحه ریدایرکت شن ( من خیلی تازه کارم دیگه اگه راهم مسخره است شرمنده ، چیزی که به ذهنم اومد گفتن )موفق باشی .

نمیخوام به هیچ صفحه ای ریدایرکت بشن ، قبل از اینکه حتی یک صفحه هم لود بشه باید یوزر و پس بگیره

Peyman.Gh
شنبه 10 بهمن 1388, 19:44 عصر
[quote=maxpayn2;899723]نه ، میشه بفرمایید چه طوری باید این کار رو بکنم ؟

اینجا رو ببین :
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=879310&postcount=4