PDA

View Full Version : تفاوت بین مایکروسافت اکسپرسیون و ای اس پی دات نت

apadana34
شنبه 10 بهمن 1388, 18:19 عصر
من فرق بین تکنولوژی دات نت و نرم افزارهای مثل فرونت پیج و اکسپرسیون را نمی دانم می خواستم
یک سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنم و می خواستم ببینم اگه کارم با اکسپرسیون که بعد از فرونت پیج امده
حل می شه بی خودی خودم را وارد کد نویسی با ای اس پی نکنم.
خوب من می خواهم فرق بین این گروه از نرم افزارهای طراحی وب و ای اس پی دات نت را بدانم و اگه بتونم از این گروه نرم افزاها
برای طراحی سایت استفاده کنم بی خودی زحمت خودم را اضافه نکنم و برم با ای اس پی دات نت کار کنم اصلا
چه نیازی است که با وجود مثلا نرم افزار اکسپرسیون وفرونت پیج بریم سراغ ای اس پی دات نت

dr.pantagon
یک شنبه 11 بهمن 1388, 00:17 صبح
دوست عزیز
تلفظ صحیحش فکر کنم وب اکسپرشن باشه

ولی تفاوت از زمین تا زیر زمین هست چون تنها ربطشون این هست که وب اکسپرشن از .net ورژن 2 اگر اشتباه نکنم پشتیبانی می کنه و آبجکت هایی مثل گرید ها یا لیبل ها رو میشناسه و می تونه تولید کنه کاره اصلیش طراحی هست مثل همون فرانت پیج می تونی کد نویسی کنی ولی اصلا پیش نهاد نمی کنم
و اما در مورد وقت هدر دادن باید بگم فکرت اشتباه است تقریبا تمام کسانی که من میشناسم از یک نرم افزار برای تولید htm کد های خود استفاده می کنن بعد انتقال می دن به asp.net که برنامه نویسی رو شروع کنن

یعنی وب اکسپرشن یا فرانت یا دریم و ... یک استارت خیلی کوچیک هست

موفق باشی

aminghaderi
یک شنبه 11 بهمن 1388, 01:00 صبح
من هم دقیقا با dr.pantagon (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=46355) عزیز موافقم.

apadana34
یک شنبه 11 بهمن 1388, 18:15 عصر
یعنی می شه با این قبیل نر م افزارها سایت ساخت یا نه فقط برای طراحی سایت هستن .
در ضمن من می خوام یه سایت مربوط به تجارت الکترونیک یه شرکت بنویسم یعنی بااین نرم افزارها
نمی شه . دران سایت فقط اموزش ویک سری اطلاعات است

A.S.Roma
یک شنبه 11 بهمن 1388, 19:31 عصر
اگر سایتتون محتواش باید عوض بشه ( Dynamic ) باشه حتما" باید از ASP.NET استفاده کنید در غیر انصورت اجباری نیست.

apadana34
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 17:28 عصر
اگر سایتتون محتواش باید عوض بشه ( Dynamic ) باشه حتما" باید از ASP.NET استفاده کنید در غیر انصورت اجباری نیست.
خوب طبیعی است که باید اموزشها را عوش کنم عکسها را عوض کنم اگرمناسبتی بود بگذارم .
من می خوام ببینم فرق بین این گروه نرم افزارها و برنامه نویسی حالا با ای اس پی وپی اچ پی چیه و چرا با وجود این نرم افزارها سراغ ای اس پی رفت
اگر دلیل استفاده از این نرم افزارها استاتیک بودن سایت باشه مگه با اینها نمی شه
عکس سایت و مطالبش را عوض کرد