PDA

View Full Version : راست چین کردن اطلاعات در FormView

tajabad
یک شنبه 11 بهمن 1388, 22:27 عصر
سلام دوستان .لطفا یکی کد راست چین کردن اطلاعات فارسی با FormView رو بده.اگه ویزاردی هم میشه راهشو بگید.
ممنون:چشمک:

adlin2000
یک شنبه 11 بهمن 1388, 23:04 عصر
سلام كافيه در برروي formview كليك كني و از قسمت formview tasks ، edit templates رو انتخاب كني .
از قسمت item templates اون فيلد هايي كه مي خواي راست چين بشند رو داخل div قرار بده و بعد از قسمت properties خاصيت dir اون رو به rtl تغيير بده .
موفق باشي

maxpayn2
دوشنبه 12 بهمن 1388, 08:37 صبح
تو مستر پیج به جای

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" >

بنویس

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="fa" dir="rtl" >

و در تگ head این تگ رو اضافه کن

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

همه صفحه هات و اجزای توشون راست چین میشن و کاراکتر های فارسی به درستی نمایش داده میشن

emad8159
دوشنبه 12 بهمن 1388, 09:40 صبح
به نظر من بهترین روش جهت راست به چپ نمودن صفحه استفاده از روش زیر است :

<form id="form" runat="server" dir="rtl">

تعیین جهت نمایش فرم : rtl

maxpayn2
دوشنبه 12 بهمن 1388, 09:47 صبح
به نظر من بهترین روش جهت راست به چپ نمودن صفحه استفاده از روش زیر است :

<formid="form"runat="server"dir="rtl">

تعیین جهت نمایش فرم : rtl

اگه تو صفحه چند تا فرم داشته باشی باید برا همشون اینو بنویسی ، فکر کن اگه چندین تا صفحه داشته باشی که تو چندین تاش چند تا فرم باشه باید برا همشون بنویسی و اگه بخوای بی خیال راست چین بشی باید همشون رو پاک کنی و اگه یکیش یادت بره ... ، خب یه دفه تو مسترپیج همون گاری رو که گفتم میکنی خلاص

adlin2000
دوشنبه 12 بهمن 1388, 13:37 عصر
اگه تو صفحه چند تا فرم داشته باشی باید برا همشون اینو بنویسی ، فکر کن اگه چندین تا صفحه داشته باشی که تو چندین تاش چند تا فرم باشه باید برا همشون بنویسی و اگه بخوای بی خیال راست چین بشی باید همشون رو پاک کنی و اگه یکیش یادت بره ... ، خب یه دفه تو مسترپیج همون گاری رو که گفتم میکنی خلاص

البته اين روش خوبيه منتها به شرطي كه قبلاً قالب سايت رو طراحي نكرده باشي وگرنه اگه بخواي بعداً اين تغيير رو بدي ممكنه كل صفحه به خاطر اين تغيير كوچك به هم بريزه

maxpayn2
دوشنبه 12 بهمن 1388, 14:00 عصر
البته این روش خوبیه منتها به شرطی که قبلاً قالب سایت رو طراحی نکرده باشی وگرنه اگه بخوای بعداً این تغییر رو بدی ممکنه کل صفحه به خاطر این تغییر کوچک به هم بریزه

چه سایتیه که اول چپ چین بوده حالا یه هو میخواد راست چین بشه ؟

emad8159
دوشنبه 12 بهمن 1388, 16:38 عصر

جناب آقای Maxpayn2 ، اگه دقت کرده باشی دوست ما گفت چطور می تونم صفحه رو راست چین کنم . نگفت که چطور می تونم تمامی صفحات پروژم را راست چین کنم .

maxpayn2
دوشنبه 12 بهمن 1388, 17:27 عصر
ببین رفیق ، بالاخره پروژه یا راست چینه یا چپ چین ، هیچ پروژه استانداردی نیست که بعضی از صفحه هاش راست چین باشه و بعضی دیگه چپ چین ، مگر اینکه چند زبانه باشه که بالاخره تمام صفحات یک زبان یا راست چینه یا چپ چین

tajabad
دوشنبه 12 بهمن 1388, 17:43 عصر
از کلیه دوستان ممنونم که جواب دادن.
من خودم از طریق css style راستچین کردم. به قول دوستمون کارم زیاد شده چون چند تا جدول دارم .

adlin2000
سه شنبه 13 بهمن 1388, 01:08 صبح
چه سایتیه که اول چپ چین بوده حالا یه هو میخواد راست چین بشه ؟

كاش لا اقل يه بار امتحان مي كردي ، بعد اين حرفو مي زدي .

maxpayn2
سه شنبه 13 بهمن 1388, 08:08 صبح
کاش لا اقل یه بار امتحان می کردی ، بعد این حرفو می زدی .

میشه شما که امتحان کردید بفرمایید ما هم روشن شیم ، آزموده را آزمودن خطاست

adlin2000
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 16:07 عصر
میشه شما که امتحان کردید بفرمایید ما هم روشن شیم ، آزموده را آزمودن خطاست

ببين داداش من هيچ وقت بدون امتحان يه چيزي مثل شما قضيه رو از بيخ منكر نمي شم . مسئله خيلي سادس نمونش وقتي يه label رو اضافه مي كني و مي بيني كه رنگ فونتش سياهه در حالي كه قسمت forecolor خاليه . بنابراينAsp.net به صورت پيش فرض رنگش رو سياه قرار داده . قضيه راست چين و چپ چين هم به همين رواله .
من پست 7 رو به اين علت فرستادم كه همين مشكل برام قبلاً پيش اومده بود و نخواستم كه دوستان ديگه درگير اين مسئله بشن .
حالا مختاري مي خواي قبول كن ، مي خواي قبول نكن

maxpayn2
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 11:18 صبح
خیلی معذرت میخوام ما که متوجه نشدیم آقای گودرزی به آقای شقایقی چه ربطی داره اگه میشه بیشتر توضیح بدید