PDA

View Full Version : دسترسی به یک صفحه خاص از گزارش

holyspirit
دوشنبه 12 بهمن 1388, 09:14 صبح
سلام به روی ماهه همگی .
دو تا سوال از خدمت اساتید گرانقدر داشتم :
1- چطوری می شه از بین چند صفحه گزارش تهیه شده توسط Quickreport مثلا در صفحه nام یک سری کارهایی رو انجام داد؟
2- قبل از اینکه صفحه دوم گزارش رو برنامه شروع بکنه آخر صفحه اطلاعاتی رو اضافه بکنه(اطلاعاتمون مربوط به همون صفحه از گزارشه که می تونه متغیر باشه) البته در مورد این سوال لازم به یادآوری که یکی از اساتید پیشنهاد استفاده از Pagefooter را داده بودن ولی مشکلی که من دارم اینه که من می خوام گزارش هر وقت تموم شد اطلاعات اون صفحه رو با فاصله کمی از گزارش، زیر گزارش اضافه بکنه .نه در قسمت پاورقی کاغذ!
سرتونو درد آوردم میبخشین . ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمائید چون واقعاً برنامه ام به مشکل برخورده.:گریه::گریه::گریه:

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 13 بهمن 1388, 20:54 عصر
سلام. شما میتونی از group header , group footer استفاده کنی که دقیقا با فاصله کمی از گزارش قرار بگیره. بعد در رویداد on berfore print ، group footer میتونی کنترل بکنی که اگر شماره page تغییر کردو به اون شماره خاصت رسید کاری که میخوای انجام بده.
موفق باشید.

holyspirit
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 15:58 عصر
سلام. شما میتونی از group header , group footer استفاده کنی که دقیقا با فاصله کمی از گزارش قرار بگیره. بعد در رویداد on berfore print ، group footer میتونی کنترل بکنی که اگر شماره page تغییر کردو به اون شماره خاصت رسید کاری که میخوای انجام بده.
موفق باشید.ممنون از توجهتون .

holyspirit
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 16:17 عصر
موفق باشید.
پیشنهاد شما رو امتحان کردم ولی اصلاً چیزی دیده نمیشه اگه امکان داره یه خورده بیشتر توضیح بدین .

حمیدرضاصادقیان
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 16:59 عصر
سلام.آیا کل qreport شما به یک دیتا سورس وصل هست؟

holyspirit
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 18:42 عصر
سلام.آیا کل qreport شما به یک دیتا سورس وصل هست؟
بله وصل هست. کلیه رکوردها دیده میشن ولی جمع کل فیلدی رو که می خوام ببینم رو نمیاره . حالا یه سوال دیگه اصلاً می شه تعریف بکنیم که هر وقت تعداد رکوردهامون (تو صفحه گزارش) مثلاً به 15 رسید رکورد 16 به بعد رو از صفحه بعد شروع کن ؟

حمیدرضاصادقیان
جمعه 16 بهمن 1388, 23:50 عصر
بله.در رویداد onafterprint باند detail میتونی این کنترل رو انجام بدی.

holyspirit
شنبه 17 بهمن 1388, 20:21 عصر
بله.در رویداد onafterprint باند detail میتونی این کنترل رو انجام بدی.
جناب صادقیان از حسن توجهتون و اینکه پیگیر سوال من هستید از تون بسیار سپاسگزارم :قلب: من یه سری کدهایی رو که بنظرم می اومد رو نوشتم (تو قسمت on after print) ولی هیچ اتفاقی نیفتاد ! ممنون می شم با یه مثال منو راهنمایی بکنین (چون واقعاً تو این زمینه خیلی صفر کیلومترم :خجالت:)

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 18 بهمن 1388, 09:38 صبح
سلام. من یک برنامه تستی گذاشتم. یک دیتابیس به نام تست ایجاد کردم که backup اون هم هست. اونو بازیابی کنید و برنامه رو اجرا کنید. تمامی موارد شما داخلش هست.
موفق باشید.
http://rapidshare.com/files/347058939/test.rar.html

holyspirit
دوشنبه 19 بهمن 1388, 09:04 صبح
سلام. من یک برنامه تستی گذاشتم. یک دیتابیس به نام تست ایجاد کردم که backup اون هم هست. اونو بازیابی کنید و برنامه رو اجرا کنید. تمامی موارد شما داخلش هست.
موفق باشید.
http://rapidshare.com/files/347058939/test.rar.html
سلام . حمید رضا جان عزیز ممنون ! موفق و سربلند باشی :چشمک: