PDA

View Full Version : نحوه فراخواني توابع جاوا اسكريپت در asp.net

SAMARE
سه شنبه 13 بهمن 1388, 08:45 صبح
سلام دوستان عزيز

من یه تابع دارم که برای حذف رکورد ها در دکمه ی حذفی که بر روی صفحه ام قرار داره فراخوانی میشه و رکورد مورد نظر حذف میشه ولی میخواستم قبل از حذف پیغامی مبنی بر حذف نهایی به کاربر داده بشه و اگر ok شد رکورد حذف بشه و اگر cancel شد تابع حذف من اجرا نشه
ميدونم که باید از تابع Confrim() استفاده کنم ولی نميدونم چجوري بايد از خروجي اين تابع در کدهای ASP.NET‌ استفاده کنم

(تابع confrim‌دو خروجي true‌و false‌ داره كه در صورتيكه ok‌فشار داده بشه true‌ و در صورت انتخاب cancel‌‌مقدار false‌رو برميگردونه )

اگر راه حل بهتري مبني بر تاييد حذف در نظر داريد بفرماييد
ممنونم!!!

mehdi.mousavi
چهارشنبه 14 بهمن 1388, 00:31 صبح
سلام میخواستم قبل از حذف پیغامی مبنی بر حذف نهایی به کاربر داده بشه و اگر ok شد رکورد حذف بشه و اگر cancel شد تابع حذف من اجرا نشه ممنونم!!!

سلام.
از OnClientClick بدین شکل میتونید استفاده کنید:

<asp:Button ID="Button1" runat="server" Text="Button" OnClientClick="return confirm('are u sure?');" />

موفق باشید.

el_abdollahi
دوشنبه 19 بهمن 1388, 09:49 صبح
فکر کنم خود به خود این کار انجام میشه.
یعنی اگه کاربر ok رو زد رویداد دکمه اجرا میشه و اگر cancel رو زد اجرا نمیشه.

SAMARE
دوشنبه 19 بهمن 1388, 10:19 صبح
چجوري ميتونم title مربوط به پنجره ي پيغام رو عوض كنم؟؟؟
اصلا قابل تغيير هست؟؟؟

mehdi.mousavi
سه شنبه 20 بهمن 1388, 11:33 صبح
چجوری میتونم title مربوط به پنجره ی پیغام رو عوض کنم؟؟؟
اصلا قابل تغییر هست؟؟؟

سلام.
اگر منظورتون عنوان پنجره Confirm هستش، خیر. نمیتونید تغییرش بدید. در صورت نیاز به همچین چیزی، باید خودتون یک Modal/Modeless Dialog شبیه سازی کنید.

موفق باشید.

SAMARE
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 10:27 صبح
سلام.
اگر منظورتون عنوان پنجره Confirm هستش، خیر. نمیتونید تغییرش بدید. در صورت نیاز به همچین چیزی، باید خودتون یک Modal/Modeless Dialog شبیه سازی کنید.

موفق باشید.
ممنون ميشم بيشتر توضيح بديد
چطور ميتونم اينكارو انجام بدم؟؟؟

SAMARE
سه شنبه 27 بهمن 1388, 13:44 عصر
آيا ميتونيم تنظيمات مورد نياز متن پيغامي (مانند راست چين يا چپ چين / فونت) كه توسط تابع confrim() نمايش داده ميشه رو انجام داد؟؟؟

SALMOON
پنج شنبه 21 دی 1391, 04:49 صبح
سلام می دونم این پست تاریخش مال قبله اما سئوالم در همین مورده - می خواستم ببینم میشه پارامترهای یک تابع جاوااسکریپت رو از داخل برنامه asp.net مقداردهی کرد ؟ چه جوری؟