PDA

View Full Version : ویرایش صفحات توسط مدیر؟؟؟

farshad_kocholo
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 22:53 عصر
با سلام
چه طوری میشه وقتی مدیر وارد سایت شد،یه لینک درون تمام صفحات سایت باشه به نام ویرایش و مدیر بتونه او صفحه رو ویرایش کنه(update,delete و......) اگه میشه لطفا راهنمایی کنید و اگر نمیشه مدیر چه طوری باید صفحات رو ویرایش کنه؟

ironman
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 23:06 عصر
چرا میخواید تو تمام صفحات لینک برای ویرایش بزارید؟؟؟؟:متفکر:
اصولا برای مدیریت وب سایت ها صفحاتی طراحی می کنند که مدیر با وارد شدن به اون صفحات اقدام به ویرایش میکنه..
برای این کار هم لازم هست که تطلاعاتی که میخواید ویرایش کنید از دستابیس واکشی کنید و پس از ویرایش اونها مجدد وارد دیتابیس کنید

farshad_kocholo
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 23:18 عصر
یعنی داخل پوشه admin برای هر جدول یه صفحه ایجاد کنم که داخل اون صفحه جدول ها رو ویرایش کنم؟
(اونوقت باید به اندازه صفحاتی که کاربران می بینند دوباره در داخل پوشه admin صفحه ایجادبشه)روش همینه؟:متفکر:

ironman
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 23:29 عصر
بستگی داره به طراحی دیتابیس و برنامه نویسیت.... ولی اصولا به تعداد صفحات نیست... شما باید اون اطلاعاتی که نیاز به ویرایش دارن رو واکشی کنید(حالا ممکنه یک یا چند جدول باشه).
اگه واضحتر بگید میخواید چه کار بکنید بیشتر میتونم راهنمایی کنم

farshad_kocholo
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 23:48 عصر
من تقریبا باید تمام صفحاتم ویرایش بشه و 18 تا جدول دارم که با این صفحات در ارتباط هستن.چی کار کنم؟

ironman
پنج شنبه 15 بهمن 1388, 23:51 عصر
با این شرایط فکر کنم که چاره ای نیست باید حدوداً 18 تا صفحه برای ویرایش ایجاد کنید.:متعجب:
البته میتونید صفحه ها رو هم با هم تلفیق کنید که این کار توصیه نمیشه... صفحه سنگین میشه!!!!

iman_ad
جمعه 16 بهمن 1388, 17:38 عصر
از multivew استفاده کن فوق العادست
تو هر view یکی از اعمال اصلی قرار بده