PDA

View Full Version : درخواست دیتابیس

mina.net
جمعه 16 بهمن 1388, 16:22 عصر
سلام دوستان
من می خوام از طریق .net با دیتابیس Mysql روی web ارتباط برقرار کنم. این کار رو به صورت لوکال انجام دادم ولی برای اینکه بتونم با یک دیتابیس روی وب کار کنم و آزمایشم رو کامل کنم نیاز به یک دیتابیس روی وب دارم. اگه دوستان زحمت بکشند روی یک وب سایت یک دیتابیس همینطوریی درست کنن و اجازه بدن برای یک هفته ازش استفاده کنم ممنون می شم.
اگه هم برای شما این کار ممکن نیست لطف کنید و طریقه ایجاد یک دیتابیس روی هاستهای رایگان رو به من بگید.
من اطلاعات زیر رو برای کانکت شدن به دیتابیس احتیاج دارم (قسمتهای قرمز)

Host=hostnamee;UserName=UserName;Password=pass;Dat abase=DataBaseName

البته غیر از اطلاعات بالا نام جدول و فیلد اش رو هم می خوام.
دوستان شرمنده من وب کار نکردم. ممنون می شم کمک کنید.

امیـرحسین
جمعه 16 بهمن 1388, 18:16 عصر
هاستهای رایگان به شما panel برای ساختن و مدیریت دیتابیس میدهند. فقط کافی سرچ کنید و یکی پیدا کنید.

mina.net
جمعه 16 بهمن 1388, 18:57 عصر
هاستهای رایگان به شما panel برای ساختن و مدیریت دیتابیس میدهند. فقط کافی سرچ کنید و یکی پیدا کنید.

بله دوست عزیز
هاست و دومین رایگان گرفتم ولی نتونستم دیتابیس بسازم. اگه می شه بیشتر راهنمایی بفرمایید.

هاست و دومین رو از gigfa.com گرفتم.

mina.net
شنبه 17 بهمن 1388, 10:46 صبح
سلام

من با این سایت سر و کله زدم ولی خودش مشکل داره. یا یه سایت دیگه پیدا کنید یا اگر میخواید برای تست از mysql استفاده کنید. میتونید یه برنامه لوکال مثل wampserver روی سیستمون نصب کنید.
برای پیدا کردن سایت دیگه سرچ کنید این سایت ها خیلی زیاد هستند. فکر کنم bravehost.net هم از این کارا می کنه.....

سلام دوست عزیز
اگه می شه درباره wampserver بیشتر توضیح بدید ممنون می شم.

امیـرحسین
شنبه 17 بهمن 1388, 22:08 عصر
یه برنامه تحت ویندوزه که محیط سرور رو شبیه سازی می کنه یعنی می تونید فایلهای php رو اجرا کنید باهاش، MySQL و آپاچی داشته باشید. در کل یک سایت و سرور لوکال در کامپیوترتون...