PDA

View Full Version : پروژه کارشناسی ارشد کامپیوتر

zahra111
جمعه 16 بهمن 1388, 20:10 عصر
سلام دوستان. برای پروژه پایانی کارشناسی ارشد کامپیوتر ، چه زمینه هایی برای ارایه یه مقاله جدید بیشتر جای کار داره ؟ (گرایشم نرم افزاره) . سایت های مرتبط در این زمینه رو هم معرفی کنید .

YASHIL9
یک شنبه 18 بهمن 1388, 19:09 عصر
باسلام
می تونید روی شبکه های بی سیم Ad hoc کار کرده و الگوریتمهای مختلفی همچون مسیریابی، زمانبندی و .... بهبود ببخشید.

موفق باشید

بمب منطقی
دوشنبه 19 بهمن 1388, 14:33 عصر
برای دنیا و آخرتت --> سیستم های توزیع شده

قله بلند
دوشنبه 19 بهمن 1388, 22:29 عصر
سلام. چه سوال جالبی و چه بحث لذت بخشی. لطفاً ادامه بدید شاید سوال خیلی ها باشه. من که هنوز ترم آخر نیستم ولی بالاخره با این مساله رو به رو خواهم شد.

Mamdos
سه شنبه 20 بهمن 1388, 22:58 عصر
شاید این بحث (http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?p=855009#post855009) کمک کنه.

qanewaisi
سه شنبه 20 بهمن 1388, 23:42 عصر
سلام
دوست عزیز قبل از زدن تاپیک لطفا جستجو کنید.
و اما اگه بتونید درباره تکنولوژی WiMAX تحقیق کاملی رو ارائه کنید خیلی عالیه!
در ضمن اگه تو این زمینه کمک خواستین،من می تونم راهنماییتون کنم.
موفق باشین.

بمب منطقی
دوشنبه 30 فروردین 1389, 20:02 عصر
سیستم های توزیع شده دارای مباحث و حوزه های زیادیه.یادمه یکی از دوستان پزشک بهم گفته بود اگه یه پزشک بیماری "سل" رو خوب بشناسه یعنی تمام اجزای بدن رو شناخته چون بیماری سل میتونه هرکدوم از اعضای بدن (استخوان ریه اعصاب و ...) و درگیر کنه.سیستم های توزیع شده هم یه همچین شعاری داره.یعنی اگه کسی بتونه سیستم های توزیع شده رو خوب فرا بگیره و با تمام معماریهاش و تکنولوژی هاش آشنا بشه یعنی رشته کامپیوتر رو دقیق درک کرده چون شامل تمام مباحث کامپیوتر (شبکه،امنیت در داده و شبکه،برنامه نویسی و... )هست.
اگه بتونی در این زمینه کار کنی خیلی خوب میشه.نمیتونم دست روی یه تکنولوژی بزارم و بگم اینو یاد بگیر چون نمیشه گفت در یک دریا فلان ماهی مفیده.باید از تمام ماهی هاش بچشی و خوب و بدشونو خودت بفهمی.پس فقط میتونم بگم این دریا هم دریای عشق و اگه هم خبره بشی==> پول

قله بلند
دوشنبه 30 فروردین 1389, 23:52 عصر
سلام. ممنونم از بابت راهنماییتون. بعد از خوندن مطالب شما هم انگار مساله واضح شد و هم مبهم. مبهم از این لحاظ که از خودم پرسیدم: آیا اینقدر می تونم زمان داشته باشم که بالاخره بحث سیستم های توزیع شده رو به یه جایی برسونم؟ و اینکه از کجا شروع کنم که با دیدی به جلو پیش برم. اوضاع من به نظر خوب میاید چون ترم اول هستم پس می تونم با یک راهنمایی دقیق، سمت و سو رو مشخص کنم و گام به گام پیش برم. یعنی برای تحقیقاتی که برای درس هام انجام می دم، یه کاری کنم که به سیستم های توزیع شده مربوط بشه. می خوام درس سمینار و به دنبال اون پایان نامه رو در همین راستا انجام بدم یعنی هر قدم، قدم قبل رو کامل کنه نه اینکه فقط یه مشت کار پراکنده انجام بشه که آخرش فقط خستگی و صرف زمان و پول زیاد رو به دنبال داشته باشه. پس خواهش می کنم راهنمایی رو دریغ نفرمایید. با تشکر

MoAm36866513
سه شنبه 31 فروردین 1389, 00:36 صبح
:لبخندساده:سلام دوستان عزيز
ميتونيد روي Mobile Turism System كار بكنيد كه يك كاري هست كه كمتر انجام شده و ارتباط مستقيمي با نرم افزار داره خيلي هم نيازه .
يا ميتونيد روي سيستمهاي MAS كار بكنيد كه سيستم هاي چند عاملي هوشمند هستند.

dousti_design
سه شنبه 31 فروردین 1389, 00:59 صبح
نظر من: پردازش تصویر و بینایی ماشین
موفق باشید!

قله بلند
سه شنبه 31 فروردین 1389, 18:07 عصر
سلام دوستان. ممنونم از اینکه نظر می دید. بی شک خودتون روی این موضوع ها کار کردید که حالا اونها رو پیشنهاد می دید. جایی دیدم: هوش مصنوعی توزیع شدهانگار بحث توزیع شدگی همه جا هست، حتی توی موضوعاتی که شما به آنها اشاره کردید. درست است؟

بمب منطقی
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 20:26 عصر
انگار بحث توزیع شدگی همه جا هست، حتی توی موضوعاتی که شما به آنها اشاره کردید. درست است؟

شما خودتون به خودتون جواب دادين !!
پس بگرديد به دنبال موضوع مورد علاقتون ولي به شكل توزيع شده!!
ولي به هيچ وجه اميدوار نباش كه بين كتاب هاي (مخصوصا فارسي) موجود در بازار بتوني پيداش كني!!

قله بلند
شنبه 04 اردیبهشت 1389, 22:49 عصر
سلام. نه. اصلاً توقع ندارم که فارسی پیدا کنم ولی شما هم قول بدید که توی این زمینه کمک و یاریتون رو دریغ نفرمایید. باز هم تشکر می کنم.