PDA

View Full Version : سوال: ایجاد جدول جدید

MOR_MS
شنبه 17 بهمن 1388, 12:51 عصر
با سلام و خسته نباشید
من می خوام کوئری 6 را که اطلاعات ان در زیر هم امد را به سمت های مشخص تفکیک کنم و در یک جدول در کنار هم بیاورم من این کار را در 5کئوری انجام دادم ولی وقتی انهارا در کنار هم می گزارم (کوری 7) به تعداد زیاد تکرار می شه خواهش می کنم کمکم کنید
متشکرم:متفکر:

amirzazadeh
شنبه 17 بهمن 1388, 13:20 عصر
با سلام و خسته نباشید
من می خوام کوئری 6 را که اطلاعات ان در زیر هم امد را به سمت های مشخص تفکیک کنم و در یک جدول در کنار هم بیاورم من این کار را در 5کئوری انجام دادم ولی وقتی انهارا در کنار هم می گزارم (کوری 7) به تعداد زیاد تکرار می شه خواهش می کنم کمکم کنید
متشکرم:متفکر:
سلام
ميشه هدفتون رو از اين كار بگيد شايد بشه از مسير ديگري اينكارو انجام داد.

MOR_MS
شنبه 17 بهمن 1388, 13:26 عصر
با سلام
هدم ایجاد یک گزارش (نامه) می باشد که نمونه را برای شما ضمیمه کردم

MOR_MS
یک شنبه 18 بهمن 1388, 13:31 عصر
سلام
میشه هدفتون رو از این کار بگید شاید بشه از مسیر دیگری اینکارو انجام داد.
باسلا و خسته نباشید
من هر کاری کردم نتوانستم را حلی پیدا کنم خواهش می کنم کمکم کنید خیلی مهمه و عجله ایه:عصبانی++::عصبانی++:

MOR_MS
یک شنبه 18 بهمن 1388, 21:42 عصر
خواهش می کنم یک نفر کمکم کنه خیلی عجله ای است

MOR_MS
دوشنبه 19 بهمن 1388, 13:56 عصر
با سلام
به نظر بنده اصلاً نمیشه چنین کاری را در اکسس انجام داد
فکر کنم یکی از ضعفهای خیلی بزرگ اکسس همین باشه :قهقهه::متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب::م عجب::متعجب::متعجب::متعجب::مت جب::شیطان::شیطان::شیطان::شیط ن::شیطان:

MOR_MS
یک شنبه 25 بهمن 1388, 16:23 عصر
سلام
من ناامید نمی شم

MOR_MS
سه شنبه 27 بهمن 1388, 14:23 عصر
می شه به من بگین چرا کسی به من اهمیت نمی ده

dadsara
سه شنبه 27 بهمن 1388, 16:00 عصر
سلام
با این نوع طراحی شما چیزی که فعلا به ذهنم می رسد نمونه ضمیمه است
البته باید خودتان آنرا کامل کنید . من فقط سه تا از مشاغل را درست کردم
Report1 را اجرا کنید

MOR_MS
سه شنبه 27 بهمن 1388, 23:45 عصر
با سلام
دست شما درد نکند که برایم وقت گزاشتید من همین کار را انجام دادم ولی چهر چوب گزارشم که همان جدولها است بهم می خورد ولی اگر کمکم کنید که در نمونه ضمیمه شده اطلاعاتی که در یک زیر فرم وارد می شود را دی یک جدول جدا که در ضمیمه توضیح دادم وارد منم می توانم مشکل گزارش را حل کنم اگر این لطف را انجام بدید خیلی ممنون می شم
اطلاعات نمی خوام پراکنده باشه مثلا اگر تمام اشخاص اگر قارباشد انتخاب بشن در جدول جدید در یک سطر باشه و بقیه به ترتیب در سطرهای دیگر