PDA

View Full Version : سوال: تنظیم repeater

mohandesan
شنبه 17 بهمن 1388, 23:11 عصر
چه طور میشه برای repeater مشخص کرد که در هر سطر ازrepeater چندتا عنصر داشته باشیم .چون من از زیپیتر استفاده کردم ولی تا جایی که در سطر چا داشته باشه عنصر اضافه میکنه و این باعث به هم ریختگی صفحه میشه می خوام تنظیم کنم که در هر سط مثلا 5 عنصر نشون بده چه کار باید بکنم؟؟

azaditafakor
یک شنبه 18 بهمن 1388, 01:02 صبح
اگر ریپیتر شما داره از دیتا بیس میخونه ، شما میتونید توی دستور خوندن از دیتا بیس از دستور top 10 به طور مثال استفاده کنید. این دستور فقط 10 سطر اول رو نشون میده .

mohandesan
جمعه 14 اسفند 1388, 12:50 عصر
دوست عزیز میخوام بگم توی یه سطر فقط 3 عکس نشون بده چه طوری بهش بگم بحث سر تعداد رکورد نیست که سر تعداد عناصر توی هر سطر ریپیتر هستش اکی؟

h.alizadeh
جمعه 14 اسفند 1388, 15:01 عصر
من رپیتر زیاد کار نکردم نمی دونم ولی اینکار رو میشه خیلی راحت با دیتالیست و خاصیت clunmncount تعیین کرد.

ironman
جمعه 14 اسفند 1388, 15:30 عصر
بنده هم با نظر دوستون mohandesan موافقم ... اگه اصراری بر استفاده از ریپیتر نیست از datalist استفاده کنید که هم امکانات بیشتری داره و هم کارکردن با اون ساده هست و به صورت ویزاردی

Silverboy
جمعه 14 اسفند 1388, 15:33 عصر
باید شرط ها رو در وسط خود تگ itemTemplate رپیتر درج کنی با استفاده از( <% %> )تگ کد ASP.NET

برای نمایش یا عدم نمایش عناصرت هم از Response.write و یا اگر از ajax استفاده میکنی از label استفاده کن

miladmcasp
یک شنبه 16 اسفند 1388, 10:41 صبح
من چه طوری به این حالی کنم 5 تا سطر آخر رو نمایش بده

<asp:Label runat="server" Font-Names="Tahoma" Font-Size="9pt" c ID="Lable1" Text='<%# Eval("News") %>' />