PDA

View Full Version : باركد ريدر barcode reader

Site Admin
شنبه 17 بهمن 1388, 23:27 عصر
با سلام خدمت تمامي دوستان من در برنامه ام باركد هاي ا استانداردهاي Ean13 و Code39 توليد كردم و بر روي محصولات قرار دادم حال ميخوام يك باركد خوان بخرم و اين باركدها رو بخونم اولاً به من بگيد چه ماركي با چه قيمتي بخرم و دوماً بگيد چطور كد نويسي رو انجام بدم اگر مثالي يا كامپوننت رايگان سراغ داريد ممنون ميشم كمك كنيد

BORHAN TEC
شنبه 17 بهمن 1388, 23:31 عصر
بگید چطور کد نویسی رو انجام بدم اگر مثالی یا کامپوننت رایگان سراغ دارید ممنون میشم کمک کنید

تا اونجايي كه من اطلاع دارم يك كامپوننت يا Dll همراه دستگاه باركدخوان براي كار با آن وجود دارد.

Site Admin
شنبه 17 بهمن 1388, 23:37 عصر
تا اونجایی که من اطلاع دارم یک کامپوننت یا Dll همراه دستگاه بارکدخوان برای کار با آن وجود دارد.
ممنون از پاسخ شما ميشه يك مدل يا نمونه را پيشنهاد كنيد يه چيز ارزان و حمال ميخوام

hadisalahi2
یک شنبه 18 بهمن 1388, 09:33 صبح
خواندن از بارکد از دستگاه بارکد خوان احتیاج به هیچ کامپوننت و هیچ نوع فایل Dll خاصی نداره.
شما فقط کافی مکان نما رو در یک کادر متنی مانند Edit قرار بدید، بعد دکمه بار کد خوان رو هنگامی که روی بارکد قرار داده فشار بدید.
بارکد دقیقا در همون کادری که مکان نما قرار داده قرا میگیره.
اساس کار بارکدها اینه که متن کد رو خونده و اون رو در حافظه قرار می دهند و انتهای کون هم یک کد 13 به عنوان کلید Enter قرار می دهند.
حالا اگه مگان نما در یک کادر متنی قرار داشته باشه اون رو از حافظه در اونجا قرار میده.
برای تولید بارکد هم میتونید از کامپوننت بارکد موجود در FR استفاده کنید.
برای خرید دستگاه هم باید توی اینترنت دنبال مدلها و نوع های اون بگردید. چون اینجا چیزی در مورد دستگیرتون نمیشه.
یا حق

Site Admin
یک شنبه 18 بهمن 1388, 17:49 عصر
با تشكر از دوستان من رفتم يه باركد خون بخرم

iman_s52
یک شنبه 18 بهمن 1388, 19:55 عصر
البته بنا به نوع بارکد خوان میشه تنظیم کرد که چه نوعی از بارکد رو بخونه و چه نوعی رو نخونه
در ضمن میشه تنظیم کرد که بعد از خوندن بارکد چه کاراکتر (هایی) رو قبل و بعد از بارکد بندازه(RF CR)
البته خود دستگاهای ریدر انواع مختلفی داره مثلا تک پرتویی چند پرتوعی - نوع اشعه لیزر یا سی سی دی و ...
یکی از شرکتهای سازنده : Datalogic و یک نمونه از محصولاتش :

http://www.scanning.datalogic.com/sitefiles/generalpurpose.aspx