PDA

View Full Version : سوال: سرچ در متن فیلد ntext

mohammad_2039
یک شنبه 18 بهمن 1388, 08:14 صبح
با سلام
من چند تا فیلد از نوع ntext دارم میخوام تو متن سرچ کنم (full search) و کلمه مورد نظر رو رنگی در نتیجه نمایش بدم. اگه امکان داره دوستان راهنمایی کنن . با تشکر

mohammad_2039
سه شنبه 20 بهمن 1388, 11:05 صبح
از دوستان تا حالا کسی سرچ داخل متن انجام نداده ؟ :ناراحت::ناراحت:

mohammad_2039
سه شنبه 27 بهمن 1388, 10:14 صبح
دوستان کسی نمیتونه یه راهنمایی کوچیک بده چطوری تو متن سرچ کنیم:متفکر: گیر کردیم :گریه::عصبانی++: . در ضمن خاصیت full search engin در sqlserver فقط زمانی که روی ویندوز سرور نصب شده فعال میشه و تو Xp غیر فعاله.:متفکر:. با تشکر فراوان

mohammad_2039
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 07:05 صبح
باورم نمیشه یعنی هیچ راهی در #C برای جستجو در متن وجود نداره :متعجب::متعجب::متعجب:

s.Jabbari
پنج شنبه 29 بهمن 1388, 10:22 صبح
private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
int laststop;
int check = 0;
if (check == -1)
{
laststop = 0;

}

check = richTextBox1.Find(textBox1.Text, laststop, RichTextBoxFinds.None);

richTextBox1.SelectionBackColor = Color.DarkBlue;

if (check == -1)
{
MessageBox.Show("Search is completed.");
}
else
{
laststop = laststop + textBox1.Text.Length;
}

}

mohammad_2039
یک شنبه 02 اسفند 1388, 11:18 صبح
با تشکر از شما . بد نبود کار مارو راه انداخت اما قشنگ نیست برای رسیدن به مقصد باید کلی جنگولک بازی دیگه هم در بیاریم. یکی کد رو ببینه ضایع میشیم. اگه دوستان پیشنهاد تمیز تری دارن بفرمایند لطفا. ممنونم

s.Jabbari
یک شنبه 02 اسفند 1388, 13:16 عصر
این 4 سطر کد کجاش جنگولک!!! هست؟؟/بگو درست کنیم

mohammad_2039
یک شنبه 02 اسفند 1388, 16:07 عصر
بابا نزن ما خیلی چاکریم :بامزه: نه من گفتم تا رسیدن به هدف خودم که سرچ تو فیلد ntext هستش باید کلی جنگولک بازی در بیارم. ntext رو باید بخونم تو ریچ تکس باکس بعد حلقه بنویسم و رکوردها رو بیارم تو آرایه و بعد یکی یکی کنترل کنم و هر کدوم کلمه مورد نظر داشت عنوانشو بردارمو و ...:گیج::گیج: از اون نظر گفتم یه چیز تر و تمیز که رو خود فیلد سرچ کنه مثل FTS در Sqlserver. شما که کارت درسته:تشویق: