PDA

View Full Version : حرفه ای: Manam Snippet Maker Ver 2.0 (دانلود کنین)

alimanam
یک شنبه 18 بهمن 1388, 11:32 صبح
با سلام

با کمی بدقولی اونم به دلیل مشکلات کاری بالاخره کار نوشتن ورژن 2 منم اسنیپت مکر تموم شد ونتیجه کار رو در عکس زیر میتونین مشاهده کنین در ادامه به برخی ویژگیهای این نرم افزار می پردازم :

1- قابلیت مولتی تب ( ایجاد - ویرایش و نمایش چند فایل snippet به صورت همزمان )
2- دارا بودن Code Editor قوی و سینتکسی به مراتب قوی تر
3- پشتیبانی از سینتکس های VB.NET , SQL SERVER , XML
4- رابط کاربری بسیار زیبا و حرفه ایی
5- دارا بودن از یک کتابخانه رفرنس با قابلیت افزودن و حذف از لیست رفرنس های ذخیره شده
6- قابلیت Export نمودن فایل اسنیپت به انواع فایلهای متنی دیگر
7- سفارشی نمودن Code Editor به دلخواه کاربر
و ...

http://upir.ir/934/234234.jpg

================================================== ===========================================

دانلود مستقیم (http://alimanam.persiangig.com/Zip%20Files/Manam-Snippet-Maker-Setup.rar)

================================================== ===========================================

از دوستانی که دانلود می کنن می خوام که حتماً نظر وپیشنهادات خودشون رو از بنده دریغ نکنن و دانلود کردن اوج همکاری دوستان باشه !

یا علی

Alirezanet
یک شنبه 18 بهمن 1388, 20:44 عصر
برنامتون برای کسانی که از اسنیپ استفاده میکنن و قصد نوشتنشو دارن عالیه ....
و پیشنهاد میکنم که کسی اگه کار با اسنتیپ ها رو دوست داره حتما ازش استفاده کنه ...
موفق باشین ...

alimanam
سه شنبه 20 بهمن 1388, 12:18 عصر
با سلام

دوستان عزیزی که لطف کردن نرم افزار Manam Sbippet Maker رو دانلود کردن اگه با باگ به خصوصی برخورد کردن لطفاً نوع باگ رو درهمین تاپیک قرار بدن تا رفع بشه .

یا علی

Alirezanet
سه شنبه 20 بهمن 1388, 23:35 عصر
عالیه ولی توی ویندوز 7 این ارور رو اول میده که نمیدونم برای چیه ولی به هر حال کار میکنه ...
فکر میکنم مربوط به refrance xml باشه !

راستی سورس نمیخوام ولی اگه یه توضیح در مورد Document ی که درست کردی که کد هارو تشخیص میده و شماره سطر میزنه بدی ممنون میشم ...

یه پیشنهاد هم میکنم ... تونستی یه Object Browser مثله خود دات نت هم روش تعبیه کن برای تایپ کد ... دیگه فوق العاده میشه ..

sari-1369
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 01:18 صبح
بعید میدونم کلا با 7 مشکل داشته باشه ، آخه من استفاده کردم ، همچین پیغامی نداد .

Alirezanet
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 04:45 صبح
نمیدونم عزیزم اررور رو که عکسش رو هم گذاشتم با فتوشاپ که درست نکردم:متفکر: .. دیدم گفتم بگم ... اصلا برای چی هست رو هم کاری ندارم . فقط یه چیز جالب داشت که نفهمیدم مربوط به چی هستش ! عکس رو دوباره ببینین قسمت های زرد رنگ ... یه تفاوتهایی داره .. مخصوصا اونجا که نوشته Pardazesh Rayaneh ! :متفکر: آخه ویندوز من کرک نشدست ! یعنی اورجیناله چجوری میشه !
پیشنهاد دوم : یه مقدار پیش فرض توی Snipet Properties ها بزار ... چون شاید یکی مثله من پیدا شه حاله پر کردنشو نداشته باشه !

sari-1369
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 08:15 صبح
دوست عزیز ، من که نگفتم شما با فتوشاپ درستش کردی ، شما گفتی : "توی ویندوز 7 این ارور رو اول میده" . جملتون این معنی رو میرسونه که کلا با ویندوز 7 مشکل داره . منم چون رو 7 تست کرده بودم گفتم که نه اشکال ممکنه فقط مختص به کامپیوتر شما باشه .

بگذریم :لبخند:

فکر میکنم این پنجره پیغام رو دوستمون که برنامرو نوشته واسه برنامش طراحی کرده و ویندوزی نیست . اون پردازش رایانه هم حتما اسم شرکتشه :بامزه:

Reza Safa
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 08:29 صبح
دستتون درد نکنه ممنون از برنامتون

alimanam
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 20:02 عصر
عالیه ولی توی ویندوز 7 این ارور رو اول میده که نمیدونم برای چیه ولی به هر حال کار میکنه ...
فکر میکنم مربوط به refrance xml باشه !

راستی سورس نمیخوام ولی اگه یه توضیح در مورد Document ی که درست کردی که کد هارو تشخیص میده و شماره سطر میزنه بدی ممنون میشم ...

یه پیشنهاد هم میکنم ... تونستی یه Object Browser مثله خود دات نت هم روش تعبیه کن برای تایپ کد ... دیگه فوق العاده میشه ..

با سلام

دوست عزیز یه ذره بیشتر دقت میکردین حتماً متوجه میشدین که درپیغام تولید شده نوشته که دسترسی به فایل References.xml با مشکل مواجه ! اونم به دلیل ویندوز 7 که استفاده میکنین برای حل این مشکل برای بازنمودن برنامه روی فایل Exe راست کلیک کرده واز منوی باز شده روی Run in Adminstetor کلیک کنید . دیگه برنامه باگ مورد بحث رو تولید نمی کنه . خیلی ازبرنامه ها برای ران شدن درست ودسترسی به منابعشون درویندوز 7 نیاز دارن که ازاین طریق باز بشن .

ازاینکه مشکل خودتون رو اینجا مطرح کردین ممنونم .

یا علی

Hossis
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 19:23 عصر
قرار بود کلاس مربوط به رنگی کردن کلمات کلیدی رو در اختیار دوستان قرار بدید
یک پیشنهاد هم داشتم و اون اینه که تنظیمات برنامه رو زیاد کنید (از جمله افزودن کلمات کلیدی)
و همین طور شما که از دات نت بار استفاده کردید, از کنترل ریبون استفاده می کردید ساده تر و جمع و جور تر می شد

Netsky
جمعه 23 بهمن 1388, 09:04 صبح
سلام عرض میکنم خدمت همه دوستان عزیز .
با تشکر از آقای ali Manam به خاطر برنامه مفیدی که زحمت نوشتنش رو کشیدند . من برنامه رو دیروز دانلود کردم .
برنامه دوست عزیزمون مزایای خیلی زیادی نسبت به Snippet Maker که شرکت مایکروسافت ارائه میکنه داشت .
ظاهر بسیار خوب .
لیست Reference ها .
لیست Namespace ها .
رنگی شدن کلمات کلیدی .
قابلیت Tab ، واسه کار با چندتا اسنیپت .
و ......
البته این برنامه هم مثل سایر برنامه های دیگه اشکالاتی رو داشت .
1- سرعت برنامه در اجرا شدن کمه . توی سیستم من چیزی حدود 10 ثانیه طول میکشه تا باز بشه .
2- سیستم جستجوی کلمات در متن سریع نیست به طوری که من وقتی یک کلمه ( که if ) بود رو سرچ کردم ، برنامه حدود 40 ثانیه در حال جستجو بود ( تعداد خطوط 71 ) و در این مدت برنامه به طور کامل هنگ میکنه . به خاطر اینه که مصرف CPU بیش از حد بالاست . چیزی حدود 99 . این عکس در زمان جستجو یک کلمه از میزان مصرف CPU گرفته شده .

http://xs.to/image-916B_4B74ED1C.jpg

البته من از دوست خوبم به خاطر برنامه مفیدی که نوشتن تشکر میکنم .

Hossis
دوشنبه 26 بهمن 1388, 19:03 عصر
البته این برنامه هم مثل سایر برنامه های دیگه اشکالاتی رو داشت .
1- سرعت برنامه در اجرا شدن کمه . توی سیستم من چیزی حدود 10 ثانیه طول میکشه تا باز بشه .
2- سیستم جستجوی کلمات در متن سریع نیست به طوری که من وقتی یک کلمه ( که if ) بود رو سرچ کردم

تو سیستم من این دو مشکل نبود شاید به خاطر این که سیستم رم و Cpu بالا بوده
مشکلات دیگری که داره ،‌ یکی مشکل جستجو هست که از هر کلمه فقط اولین مورد رو پیدا می کند و بقیه رو جستجو نمی کند
دیگه این که تنظیماتش کم هست
در فرم های مختلف باید یک دکمه پیشفرض باشه که با زدن اینتر ، رویداد اون اجرا بشه( برای راحتی کار)
در هر فرم باید به محض گشودن،‌ فوکس روی اولین تکست باکس بره تا کاربر مجبور نباشه با ماوس اونو انتخاب کنه
و ...

alimanam
سه شنبه 27 بهمن 1388, 11:30 صبح
با سلام

از 2 دوست عزیزی که ما رو ازپشینهادات و معایب برنامه دریغ نکردن تشکر می کنم .

دوست خویم ( Netsky ) من هم همچین مشکلی ر. که فرمودین مشاهده نکردم فقط در مورد جستجوی سریع اگه فایل یکم حجیم باشه و تعداد خط های کد زیاد باشه مثلاٌ در حد و حدود 2000 خط به بالا یکم کند میشه که طبیعی هستش اگه دوستان دیگه ایی هم مشکل مشابهی داشتن بگن تا الگوریتم جستجوی سریعش رو عوض کنم .

درمورد پیشنهادات خوب دوست دیگه ام آقا Hossis باید عرض کنم که حرفتون کاملاً درسته و نقص از برنامه است سعی می کنم حتماً رفعش کنم و با رفع دیگر معایب دوباره فایل نهایی رو آپ کنم .
در مورد تنظیمات بیشتر اگه بگین چه نوع تنظیمی مد نظرتونه ممنون میشم .

از دیگر دوستان هم که دانلود می کنن می خوام حداقل نظر خودشون رو هم در هر حدی هم باشه بگن چون به کاملتر شدن منتهی میشه . این کار باعث میشه که همه بهتر ازش استفاده کنن فکر می کنم که این حداقل کاری هستش که دوستان می تونن انجام بدن چون انصافاً اگه دقت کنین برنامه که کاملاً رایگانه و من ازش سود مادی نمی برم پس همه کمک کنین تا کاملتر بشه و اگه مورد خاصی به ذهن مبارکشون می رسه دریغ نکنن .

یا علی

JaVa
جمعه 13 مرداد 1391, 01:40 صبح
با سلام و خسته نباشید..

ممنون از برنامه خوبتون
(مدت زیادی هست که از تاریخ ایجاد تایپیک گذشته ولی سئوال بود می خواستم بپرسم)

در تصویر قسمتی که با رنگ سبز HightLigh شده همچنین با فلش مشخص شده (شماره خطوط) رو چطور باید اینکارو کرد.(در صورت مقدور از گذاشتن سورس خودداری کنید فقط توضیح بدید)

90652

با تشکر.*