PDA

View Full Version : استفاده از قلم نوری یا وسیله ای بهتر برای خواندن تست ها

saber4166
یک شنبه 18 بهمن 1388, 14:51 عصر
سلام بر دوستان
برای خواندن تست ها باید از قلم نوری استفاده کنم و هیچ اطلاعی از عمل کردش ندارم
کسی از دوستان میتونه کمکم کنه یا وسیله ای راحتر از قلم نوری مثل بار کد خوان میشه نمیخوام از اسکنر استفتده کنم هر کسی از دوستان میتونه کمکم کنه لطفا راهنمایی کنه
اگر ممکنه به صورت کد راهنمایی کنید
با تشکر از همه ی دوستان

mir555
یک شنبه 18 بهمن 1388, 17:13 عصر
راحت ترین و بهترین همون اسکنر هستش که نمی خوای استفاده کنی یک سری اسکنر هست که مخصوص document هستش خیلی سریع اسکن می کنه ولی قلم نوری اگه بخوای استفاده کنی با استفاده از پورت usb وصل می شه یعنی اگه از ده نفر با هم بخوای تست بگیری 10 تا قلم با 10 تا پورت usb تو کامپیوترت احتیاج داری

saber4166
یک شنبه 18 بهمن 1388, 18:16 عصر
من نباید از اسکنر استفاد کنم حالا راهی به غیر اسکنر و قلم نوری نیست اگر هست معرفی کنید اگر هم نیست روش کار با قلم نوری رو توضیح بدین

mir555
یک شنبه 18 بهمن 1388, 18:44 عصر
قلم نوری یک چیزی مثل ماوس می مونه که کلید ماوس روی نوک قلمه که با فشار دادن کاربر عمل می کنه

saber4166
یک شنبه 18 بهمن 1388, 21:35 عصر
خوب من از کجا میتونم تشخیص بدم کدوم گزینه رو انتخاب کرده

saber4166
یک شنبه 18 بهمن 1388, 21:36 عصر
با استفاده از بارکدخوان نمیشه که حتی کار رو هم سریع تر کنه؟؟؟؟
اگر میشه چطور گزینه ها رو تشخیص میده؟؟؟

saber4166
دوشنبه 19 بهمن 1388, 11:32 صبح
دوستان کسی نیست کمکی برسونه؟؟؟

hozouri
دوشنبه 19 بهمن 1388, 11:49 صبح
سلام
دوست عزیز عمل کرد قلم نوری دقیقاً مثل ماوس هست و برای چک کردن فراخوانی رویداد های قلم نوری باید از همون رویداد های ماوس استفاده کنی. MouseUp , MouseMove, MouseDown, MouseClick , ...

برای خواندن گزینه های انتخاب شده هم فکر نکنم بار کد خوان فکر خوبی باشه! من نمی دونم شما چرا می خواهید از بارکد خوان استفاده کنید؟
عملکرد بارکد خوان هم به این صورت که در هر ادیتور یا شبه ادیتوری که باشی بارکد رو تبدیل به اعداد و ارقام میکنه و در همان ادیتور ظاهر میشه. اگر بر روی دکمه باشی عمل Enter رو انجام میده. در کل بعد از خواندن بارکد , دستگاه بارکد خوان یه Enter میزنه.

mohammad_shahrzad
پنج شنبه 10 تیر 1389, 22:39 عصر
سلام،
میشه در مورد قلم نوری یکم بیشتر راهنمایی کنید.
من می خوام به جای تایپ کردن با صفحه کلید از قلم نوری استفاده کنم، آیا باید یه محیط خاص برای استفاده از قلم نوری طراحی کنم؟ یا کامپوننت آن وجود دارد؟
لطفا کمک کنید

مصطفی ساتکی
پنج شنبه 10 تیر 1389, 23:17 عصر
شما کارتونو بفرماید شاید بشه بهتون کمک کرد دقیقاً بفرماید چیکار می خاید انجام بدید

غلامرضا شریفی
شنبه 12 تیر 1389, 10:47 صبح
به اين تاپيك يك نگاه بكن پاسخ 5 را ميتواني پيگيري كنيد
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=199486