PDA

View Full Version : سوال: مشکل استفاده دیتابیس در سرور

qhoqnose
دوشنبه 19 بهمن 1388, 09:49 صبح
سلام
من دیتابیسمو در سرور به صورت baak end and front end گذاشتم و تا وقتی که front end دیتابیسمو بدون اتصال به سرور استفاده نکنم ، خوب کار میکنه ولی اگر وقتی که front end به سرور متصل نباشه یعنی کننکت نباشه استفاده کنم بعدش مسیر لینکشو گم میکنه یعنی وقتی که حتی اگه به سرور کنکت هم باشه دیگه دیتابیس کار نمیکنه
حالا چکار کنم که وقتی کامپیوتر به سرور وصل نبود اصلا دیتابیس باز نشه یا یه پیغام بده که به سرور وصل نیستید و برنامه اجرا نشه
تشکر از راهنمائیتون

amirzazadeh
دوشنبه 19 بهمن 1388, 10:24 صبح
سلام
من دیتابیسمو در سرور به صورت baak end and front end گذاشتم و تا وقتی که front end دیتابیسمو بدون اتصال به سرور استفاده نکنم ، خوب کار میکنه ولی اگر وقتی که front end به سرور متصل نباشه یعنی کننکت نباشه استفاده کنم بعدش مسیر لینکشو گم میکنه یعنی وقتی که حتی اگه به سرور کنکت هم باشه دیگه دیتابیس کار نمیکنه
حالا چکار کنم که وقتی کامپیوتر به سرور وصل نبود اصلا دیتابیس باز نشه یا یه پیغام بده که به سرور وصل نیستید و برنامه اجرا نشه
تشکر از راهنمائیتون
سلام
این تاپیک رو ببینید:(پست 2و3)
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=202715
........................
موفق باشید

qhoqnose
سه شنبه 20 بهمن 1388, 09:32 صبح
سلام
من قطعه کد رو به رویداد ارور فرم اضافه کردم ولی باز هم مثل قبل فقط یه پیغام از خود اکسس میاد که به شبکه وصل نیستید و بعد از اینکه اینو OK کنی باز هم برنامه اجرا میشه که در نتیجه جدولها لینکشونو گم میکنند
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید ...
amirzazadeh
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 07:40 صبح
سلام
من قطعه کد رو به رویداد ارور فرم اضافه کردم ولی باز هم مثل قبل فقط یه پیغام از خود اکسس میاد که به شبکه وصل نیستید و بعد از اینکه اینو OK کنی باز هم برنامه اجرا میشه که در نتیجه جدولها لینکشونو گم میکنند
اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید ...
كدهاتون رو مرحله به مرحله اجرا كنيد (trace) ببينيد كد كدوم خطا رو برميگردونه؟ اگر موفق نشديد نمونه خودتون اپلود كنيد.
............................
موفق باشيد