PDA

View Full Version : پاک کردن دیتابیس از روی هاست

دختر باران
دوشنبه 19 بهمن 1388, 11:36 صبح
با سلام
من می خوام بانک اطلاعاتی قبلیم رو روی سرور هاست پاک کنم و یک دیتابیس جدید بسازم ولی اشکال می گیره برای پاک کردن دیتابیس!!

دیتابیسم اس کیو ال 2005 هست
ممنون می شم اگه کسی بگه که دلیل این خطا چی هست

ironman
دوشنبه 19 بهمن 1388, 12:33 عصر
سلام دوست عزیز:چشمک:
خوب چرا خطا میده؟ نباید مشکلی پیش بیاد!!! شما براحتی میتونید دیتابیستون را پاک کنید و دیتابیس جدید رو restore کنید... مگه اینکه شما تنظیمات خاصی رو انجام داده باشین؟؟!!:متفکر:
اگه متن خطاتون رو بزارید بیشتر میشه راهنمایی کرد

دختر باران
سه شنبه 20 بهمن 1388, 11:34 صبح
سلام دوست عزیز:چشمک:
خوب چرا خطا میده؟ نباید مشکلی پیش بیاد!!! شما براحتی میتونید دیتابیستون را پاک کنید و دیتابیس جدید رو restore کنید... مگه اینکه شما تنظیمات خاصی رو انجام داده باشین؟؟!!:متفکر:
اگه متن خطاتون رو بزارید بیشتر میشه راهنمایی کرد

سلامironman :لبخندساده:

ممنون که اومدی, من برای دیتابیسم بک آپ رو که می خوام upload و restore کنم بهم این خطا رو می ده::عصبانی++:

Error: dbbackup failed: Unable to restore database 'map2'
Exclusive access could not be obtained because the database is in use.
RESTORE DATABASE is terminating abnormally.

ironman
سه شنبه 20 بهمن 1388, 18:15 عصر
احیانا دیتابیس قبلیتون هم نام با این دیتابیس که دارین آپلود میکنین نیست؟؟:متفکر:
یا اول دیتابیس قبلی رو پاک کنید........... و یا اسم بک آپ رو عوض کنید
موفق باشین:چشمک:

Saber_Fatholahi
سه شنبه 20 بهمن 1388, 23:36 عصر
دوست من به نظرم به خاطر اینه که یوزر فعال دارین در واقع کانکشن فعال دارین اول کانکشن هارو قطع کنین بعد اقدام به حذف یا ری استور کنین
چون در غیر اینصورت خطایی مبنی بر استفاده از دیتابیس توسط یه پروسس دیگه به شما داده می شه
موفق باشی

دختر باران
سه شنبه 27 بهمن 1388, 10:02 صبح
سلام مجدد

کانکشن ها رو غیر فعال کردم و بک آپ قبلی رو هم پاک کردم ولی بازم بهم همون ارور قبلی رو می ده...

حالا من هر روز باید بک آپ جدید روی هاست بفرستم و برای این کار ناچارم هر بار یک دیتابیس جدید با نام جدید بسازم و بک آپ رو restore کنم.:ناراحت:

تا حالا 5 تا دیتابیس ساختم که فقط دیتابیس آخری مورد استفادم هست ولی نمیتونم قبلی ها رو پاک کنم بهم این خطا رو می ده:

The operation you were performing failed. You can retry the operation with or without changing its parameters. You may also want to report this problem to our support so that we could help you as soon as possible.

دختر باران
سه شنبه 27 بهمن 1388, 13:04 عصر
ممنون
درست شد
بله بک آپم همنام با دیتابیس قبلی بود...
فقط حالا دیتابیس های قبلیم رو چطور پاک کنم با اون خطایی که بهم میده؟

jingiliboyz
سه شنبه 27 بهمن 1388, 14:52 عصر
با سلام من میخوام از دیتابیسم روی هاست backup بگیرم و backup اون رو لینک کنم به صورت rar به کاربربدم برای دانلود
کسی میدونه چطور میشه این کارو کرد ؟

ironman
سه شنبه 27 بهمن 1388, 19:51 عصر
ممنون
درست شد
بله بک آپم همنام با دیتابیس قبلی بود...
فقط حالا دیتابیس های قبلیم رو چطور پاک کنم با اون خطایی که بهم میده؟

سلام دختر بارن (خیس نشی:چشمک:)
خطاش چی هست؟؟؟ چرا نمیزاه؟؟؟ اسمشونو عوض کن ببین میشه؟

راستی چرا باید هر روز بک آپ جدید رو هاست بفرستی؟ دلیل خاصی داره؟؟؟:متفکر:

ironman
سه شنبه 27 بهمن 1388, 19:53 عصر
با سلام من میخوام از دیتابیسم روی هاست backup بگیرم و backup اون رو لینک کنم به صورت rar به کاربربدم برای دانلود
کسی میدونه چطور میشه این کارو کرد ؟
برای این کار دلیل خاصی دارید:متعجب:

jingiliboyz
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 08:21 صبح
برای این کار دلیل خاصی دارید:متعجب:
دلیلش اینه که هاستم فایل rar رو خوب پشتیبانی میکنه و مشتری راحت میتونهback up تهیه شده از دیتا بیس رو که به صورت فایل rar تهیه شده رو راحت داخل سرور قرار بده در ضمن اگه نام سرور رو بخواهید از ایران هاست خریدم نسبت به شرکت های قبلی که باهاشون کارمیکردم کنترول پنل قوی تری داره که backup تهیه شده از دیتا بیس رو به صورت rar خوب پشتیبانی می کنه و اگه دقت کرده باشید دیتا بیس با 10000 رکورد وقتی rar بشه خیلی حجم فایل پایین تر میاد

دختر باران
چهارشنبه 28 بهمن 1388, 09:14 صبح
سلام دختر بارن (خیس نشی:چشمک:)
خطاش چی هست؟؟؟ چرا نمیزاه؟؟؟ اسمشونو عوض کن ببین میشه؟

راستی چرا باید هر روز بک آپ جدید رو هاست بفرستی؟ دلیل خاصی داره؟؟؟:متفکر:

سلام ironman گل:لبخندساده:

وقتی می خوام دیتابیسم رو از توی کنترل پنل هاستم پاک کنم وقتی تیک confirm... رو می زنم و remove رو می زنم بهم این خطا رو می ده:

The operation you were performing failed. You can retry the operation with or without changing its parameters. You may also want to report this problem to our support so that we could help you as soon as possible

sys یعنی چی؟ ظاهرآ این قسمت رو نمی تونه پاک کنه:متفکر:
راستی وقتی می گن یک سایتی expired شده منظور چیه؟

من هر روز باید اطلاعات سایت رو به روز کنم . الان برو سایت رو ببین گرافیکش رو عوض کردم:چشمک: