PDA

View Full Version : به هم ریختگی در firfox

aserfg
دوشنبه 19 بهمن 1388, 17:39 عصر
چرا هر پروژه ای که می نویسم با internet explorer درسته ولی با firfox به هم ریخته است؟

ironman
دوشنبه 19 بهمن 1388, 18:02 عصر
چرا هر پروژه ای که می نویسم با internet explorer درسته ولی با firfox به هم ریخته است؟

خوب بر میگرده به استاندارد بودن browser !!!!
اگه میخواید از این مشکلات جلوگیری کنید از css استفاده کنید

aserfg
دوشنبه 19 بهمن 1388, 21:12 عصر
css هم مشکل رو حل نمی کنه .

ironman
دوشنبه 19 بهمن 1388, 22:54 عصر
داخل تگ head صفحه تون کدی گذاشتین؟ که مربوط به browser باشه:متفکر:

BahmanDB
سه شنبه 20 بهمن 1388, 00:50 صبح
دوست عزیز firebug رو به firefox اضافه کن مشکل 3 سوت حل میشه می تونی به راحتی پیدا کنی

khz-web1
سه شنبه 20 بهمن 1388, 02:01 صبح
بنده هم چند تا سایت طراحی کردم ... باز با همین مشکل رو به رو هستم ... میشه کمی راجب این firebugتوضیح بدید(این رو می دونم که پلاگین هستش ولی در عمل چه کاری انجام میده رو نه!)

keyvan_n
سه شنبه 20 بهمن 1388, 12:14 عصر
firebug زندگی رو متحول می کنه.
بهتره نصبش کنید و کمی باهاش کلنجار برید. همه چیز دستتون میاد.
با این ابزار حتی می تونید کد HTML صفحه رو تغییر بدید و نتیجش رو ببینید. اینجوری متوجه میشید که چه تغییراتی باید روی صفحه اعمال کنید که مشکلتون حل بشه.

goldax
سه شنبه 20 بهمن 1388, 14:57 عصر
من هم مثل دوستان استفاده از firebug رو توصیه می کنم برای پیدا کردن مشکل.firebug یکی از addon های firefox هستش که می تونی با رفتن به منوی tools>addons اون رو سرچ کنی و به firefox اضافه کنی.

در ضمن اگه درست از css استفاده کنی و دستورات استاندارد برای هر 2 مرور گر ie و firefox رو استفاده کنی هیچ چیز به هم نمی ریزه.

maxpayn2
سه شنبه 20 بهمن 1388, 16:02 عصر
علاوه بر استفاده از firebug استفاده از Div به جای Table هم راه گشاست البته به همراه css

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 00:44 صبح
من هم این مشکل رو داشتم . پیشنهاد میدم که از لایه های مختلف در زمان طراحی استفاده کنی .

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 00:45 صبح
ضمنا گفته ی مکس پین هم تأیید میشود . چون "دایو یا دیو" همون لایه هست که من پیشنهاد دادم . چاره ی کار فقط همینه .

ealireza
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 02:01 صبح
DIV بودن یا نبودن هیچ ربطی به بهم ریختگی نداره !

بهترن ویوو با Table بدست میاد .

ضمنا برای حل این مشکل میتونید برای Firefox از یک CSS و برای IE از یک CSS استفاده کنید

موفق باشید