PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در نمایش تصاویر پس زمینه تیبل

میلاد قاضی پور
سه شنبه 20 بهمن 1388, 07:54 صبح
سلام و خسته نباشید . دوستان عزیز در پس زمینه ی یک تیبل تصویری قرار دادم که در نمای دیزاین نمایش داده میشه ولی به هنگام اجرا در مرورگر نمایش داده نمیشه . مشکل از چی میتونه باشه . بسیار متشکر

mehdi.mousavi
سه شنبه 20 بهمن 1388, 14:29 عصر
سلام و خسته نباشید . دوستان عزیز در پس زمینه ی یک تیبل تصویری قرار دادم که در نمای دیزاین نمایش داده میشه ولی به هنگام اجرا در مرورگر نمایش داده نمیشه . مشکل از چی میتونه باشه . بسیار متشکر

سلام.
مسیر به تصاویر و CSS خودتون رو مجددا چک کنید. اگر درست نشد، کد HTML و CSS اینجا قرار بدید، تا راهنمایی کنم.

موفق باشید.

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 01:40 صبح
سلام.
مسیر به تصاویر و CSS خودتون رو مجددا چک کنید. اگر درست نشد، کد HTML و CSS اینجا قرار بدید، تا راهنمایی کنم.

موفق باشید.

اینم کدها . ممنون:

<%@ Page Language="C#" AutoEventWireup="true" CodeFile="Default.aspx.cs" Inherits="_Default" %>

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head runat="server">
<title>Untitled Page</title>
<link rel="Stylesheet" type="text/css" href="StyleSheet.css" />
</head>
<body>
<form id="form1" runat="server">
<div style="width: 960px; height: 350px" align="center" dir="rtl">
<table class="rheader">
<tr><td></td></tr>
</table>
</div>
</form>
</body>
</html>

body
{
background-color: #003300;
}

.rheader
{
background-image: url('/images/header2.jpg');
width: 955px;
height: 300px;
}

hashemi85sep
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 21:11 عصر
body
{
background-color: #003300;
}

.rheader
{
background-image: url('../images/header2.jpg');
width: 955px;
height: 300px;
}

[/LEFT]

سلام دوست عزیز
فکر کنم الان درست کارکنه
آخه دو تا نقطه یادت رفته بود

میلاد قاضی پور
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 22:18 عصر
سلام دوست عزیز
فکر کنم الان درست کارکنه
آخه دو تا نقطه یادت رفته بود

ممنونم امتحان کردم نشد . فکر کنم دو تا نقطه برای وقتی هست که اسلش بخوایم اولش بذاریم . و اگر اسلش نذاریم دو نقطه هم نمی خواد . بازم تکرار میکنم که در نمای دیزاین عکس مشاهده میشه . ضمنا مرورگرم رو هم چک کردم که اتو لود ایمیجش تیک خورده باشه . ولی مشکل از این چیزا نیست .

میلاد قاضی پور
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:30 عصر
پیدا کردم . اشکال در این بود که در قسمت add rule ، نوع tr رو انتخاب کرده بودم ولی در html به table نسبت داده بودمش. ممنون از همه