PDA

View Full Version : تبادل اطلاعات بین لوکال و هاست

mhofayyaz
سه شنبه 20 بهمن 1388, 09:38 صبح
سلام
من یه برنامه ای دارم که به زبان php نوشته شده و روی لوکال کار می کنه ! بنا به دلایلی می خوام اطلاعاتم روی سرور قرار بگیره ! به این صورت که کاربر کارهاش رو روی لوکال انجام بده و برنامه اطلاعات سرور رو به روز کنه ! یعنی اینکه کارها روی لوکال انجام می شه ولی یک نسخه کپی اون روی سرور قرار می گیره که یوزر بتونه از جاهای دیگه هم به اون دسترسی داشته باشه ! لطفاً در این زمنیه من رو راهنمایی کنید

امیـرحسین
سه شنبه 20 بهمن 1388, 15:35 عصر
الان مشکلتون دقیقا کجاست؟

mhofayyaz
سه شنبه 20 بهمن 1388, 22:54 عصر
مشکل اینه که اصلاً نمی دونم چطوری اطلاعات رو از لوکال به هاست بفرستم

mhofayyaz
یک شنبه 02 اسفند 1388, 22:26 عصر
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیـرحسین
یک شنبه 02 اسفند 1388, 22:52 عصر
جواب من رو درست ندادید. دیتابیس رو می تونید export کنید و در هاست import کنید. فایلها رو هم باید Upload کنید.

Mohammadrezag
یک شنبه 02 اسفند 1388, 22:52 عصر
خوب شما تا به اينترنت وصل نباشيد كه نمي تونيد اطلاعات رو در NETWORK به روز كنيد !
شايد منظورتون اينه كه يه سيستم اداري به اين شكل راه بندازيد كه من ديدم خيلي از ادارات و شركت ها هم اين كارو مي كنن ،
بايد يه شبكه داخلي درست كنيد ! كه من زياد سر در نمي آرم بايد توي بخش شبكه و ... مطرح كنيد !

mhofayyaz
چهارشنبه 05 اسفند 1388, 23:55 عصر
من فقط می خوام از طریق لوکال ، دیتابیس هاست رو بروز کنم . چطور این کار رو انجام بدم

guy18iran
پنج شنبه 06 اسفند 1388, 07:26 صبح
فکر کنم تقریبا فهمیدم منظورتون چیه. :متفکر: :گیج: :لبخند:
خوب اگر شما با نوشتن کد های مربوط به اتصال و ریختن اطلاعات به پایگاه داده مشکل ندارین، میتونی این کد رو برای سرور مورد نظر هم بنویسین.
برای مثال توی کد اینطوری بنویسین.

$connect = mysql_connect("domain.com:port", "username", "password");
$select = mysql_select_db("database", $connect);

و بعد هم بقیه کدهای مربوط به Query که فرقی نمیکنه Local باشه یا Internet.
البته برای هر کدی که برای Local نوشته شده باید برای Internet هم نوشته بشه. (منظورم کدهای مربوط به Database هست.)

mhofayyaz
شنبه 08 اسفند 1388, 09:20 صبح
فکر کنم تقریبا فهمیدم منظورتون چیه. :متفکر: :گیج: :لبخند:
خوب اگر شما با نوشتن کد های مربوط به اتصال و ریختن اطلاعات به پایگاه داده مشکل ندارین، میتونی این کد رو برای سرور مورد نظر هم بنویسین.
برای مثال توی کد اینطوری بنویسین.

$connect = mysql_connect("domain.com:port", "username", "password");
$select = mysql_select_db("database", $connect);

و بعد هم بقیه کدهای مربوط به Query که فرقی نمیکنه Local باشه یا Internet.
البته برای هر کدی که برای Local نوشته شده باید برای Internet هم نوشته بشه. (منظورم کدهای مربوط به Database هست.)

دقیقاً منظورم این هست . ولی توی domain.com:port ، پورت رو باید چی بزنم ؟

امید امرایی
شنبه 08 اسفند 1388, 11:13 صبح
شما نمی تونید همینطوری به یک دیتابیس راه دور ارتباط برقرار کنید.
ابتدا باید اون MYSQL راه دور به شما مجوز Remote Access (دسترسی راه دور) داده باشه که در اکثر Share Hosting ها این مورد امکان نداره.

بعد از این باید در سرور راه دور خودتون مجوز ارتباط رو برای اون کلاینت خاص ایجاد کرده باشید.

و اگه شرایط فوق وجود داشته باشن با توابعی که guy18iran (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=97168) عزیز فرمودن کارتون رو انجام بدید.

قبل از هرچیز بهتره با پشتیبان فنی جایی که ازش هاست گرفتید تماس بگیرید تا از امکان یا عدم امکانش مطلع باشید.