PDA

View Full Version : منتقل شدن به صفحه پیشین

ali_mnkt
سه شنبه 20 بهمن 1388, 17:44 عصر
باسلام خدمت دوستان

من برای دسترسی به یک صفحه از session استفاده کردم به این شکل که اگر session مذبور

وجود داشت آن صفحه load می شود در غیر این صورت به صفحه login هدایت می شود.

حالا من برای این که کاربر هنگامی که به صفحه login منتقل شد و username و password

را وارد کرد بتونه به صفحه ای که قبلا بوده بره آدرس url اون صفحه را هم در یک context ذخیره

می کنم به صورت زیر ( تا بعدا بتونم از صفحه login بر اساس این آدرس به صفحه قبلی برم)

Request.UrlReferrer.ToString();

اما مشگل اینجاست که در رویداد load مربوط به صفحه هنگامی که به کد بالا می رسه

خطای زیر رو می گیره . چطوری باید این مشگل رو حل کنم ؟

chaalesh
سه شنبه 20 بهمن 1388, 18:20 عصر
من برای اینکار از Request.UrlReferrer.AbsoluteUri استفاده کردم
ولی فرقی با چیزی که شما نوشتید نداره.
برای حل این مشکل از try-catch استفاده کنید

ali_mnkt
سه شنبه 20 بهمن 1388, 18:38 عصر
دوست عزیز من فکر نکنم ایراد از دستور باشه. من حدس می زنم چطور در بدنه رویداد load

صفحه هستش هنوز صفحه load نشده پس هیچ آدرسی هم هنوز نداره (یا یه چیزی شبیه این)

حالا نمی دونم چطور حل می شه

Mostafa_Dindar
سه شنبه 20 بهمن 1388, 18:48 عصر
توصيه ميكنم يكبار هزينه يادگيري استفاده از Membership از ASP.NET 2.0 رو بپردازيد و خيالتون راحت باشه كه به اين زودي ها لازم نيست هزينه يادگيري ديگري رو بپردازيد .

ironman
سه شنبه 20 بهمن 1388, 19:20 عصر
توصیه میکنم یکبار هزینه یادگیری استفاده از Membership از ASP.NET 2.0 رو بپردازید و خیالتون راحت باشه که به این زودی ها لازم نیست هزینه یادگیری دیگری رو بپردازید .
سخن پسندیده ای بود ولی میشه بگید چگونه؟ یهنی منظورتون دقیقا چیه؟ شما منبع مناسبی سراغ دارین؟؟؟:متفکر:

Mostafa_Dindar
سه شنبه 20 بهمن 1388, 20:50 عصر
سخن پسندیده ای بود ولی میشه بگید چگونه؟ یهنی منظورتون دقیقا چیه؟ شما منبع مناسبی سراغ دارین؟؟؟:متفکر:

به جای اینکه از سیستم های ابتکاری خودتون استفاده کنید( بعضا اشتباه و داراي BUG) از کنترلهای لاگین خود دات نت استفاده کنید .

amir40200
سه شنبه 20 بهمن 1388, 21:34 عصر

بهترین منبع سایت خود دات نت هست :

http://www.asp.net/learn/security/#membership

ali_mnkt
سه شنبه 20 بهمن 1388, 23:06 عصر
توصیه میکنم یکبار هزینه یادگیری استفاده از Membership از ASP.NET 2.0 رو بپردازید و خیالتون راحت باشه که به این زودی ها لازم نیست هزینه یادگیری دیگری رو بپردازید .

دوست عزیز حرف شما رو قبول دارم ولی من وقتم کمه و باید تا 3 روز دیگه یه سایت رو تحویل بدم

اگه راه حلی برای مشگل من دارید ممنون می شم بگید .

Mostafa_Dindar
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 00:17 صبح
دوست عزیز حرف شما رو قبول دارم ولی من وقتم کمه و باید تا 3 روز دیگه یه سایت رو تحویل بدم

اگه راه حلی برای مشگل من دارید ممنون می شم بگید .

3 روز که کلی زمانه . شما در 30 دقیقه میتونید به اندازه ای که مشکلتون رو حل کنه یاد بگیرید :

Membership

This sample Web site shows how to use the new membership controls in ASP.NET 2.0, which are: Login, LoginStatus, LoginName, LoginView, CreateUserWizard, ChangePassword, and PasswordRecovery.
The sample is set up with Forms authentication to restrict access to the pages found in the Members directory; therefore, to get access to the members-only pages, you must create a new user and then login with that user account. Once logged in, other options are made available to you, such as viewing the secure page and changing your password.
This sample requires the following to be installed:

Microsoft Visual Studio 2005
SQL Server 2005 Express Edition

دانلود (http://barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=43177&d=1264413987)
(http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=896084&postcount=4)