PDA

View Full Version : درج هم زمان چندین رکورد در آرایه

SoheilKH
دوشنبه 12 اردیبهشت 1384, 20:38 عصر
سلام:
یک جدول با 22 تا فیلد دارم . می خواهم اطلاعات رو به صورت یکجا Insert کنم.

اول از اطلاعاتم یک xml ساختم بعد با متد OPENXML اون ها را توی جدول درج کردم. در ابتدا مشکلی نبود . اما بعد که حجم اطلاعات زیاد شد. این روش دیگه جواب نداد چون OPENXML پارامتر از نوع varchar(8000) max را بیشتر جواب نمیده.

توی سایت Code project یک مثالی ارائه کرده بود اما به نظر من به درد مشکل من نمی خوره چون طبق این مثال http://www.codeproject.com/cs/database/PassingArraysIntoSPs.asp
باید حدود 22 تابع را صدا بزنم بعد این Table های این 22 تابع را با هم join کنم. والی آخر.. که به نظرم پروسس بالایی می گیره

به نظر شما برای درج تعداد رکورد بالا به طور هم زمان چه کار باید کنم.

AminSobati
دوشنبه 12 اردیبهشت 1384, 21:35 عصر
دوست عزیزم،
این اطلاعات از کجا تامین میشن؟ آیا این همه رکورد رو کاربر یکباره Data Entry میکنه؟ یا سورس دیگه ای وجود داره براشون؟..

SoheilKH
سه شنبه 13 اردیبهشت 1384, 07:57 صبح
فرض کنید یک صفحه وب دارید که توش حدود 100 تا ردیف وجود داره تک تک سلول های این ردیف ها باید در بانک ذخیره بشوند.
با 5 تا ردیف مشکلی وجود نداشت . اما وقتی به مرز 6 تا میرسه حجم xml تولیدی از 8000 کراکتر بیشتر میشه و دیگه عمل نمی کنه.
راه حلی که به ذهن خودم رسیده پیاده سازی تابع openxml با ورودی ntext یا image است اما .........

SoheilKH
سه شنبه 13 اردیبهشت 1384, 09:36 صبح
خوشبختانه مشکل حل شد.
مقصر اصلی bol بود توی help در قسمت opnexml نوع داده ورودی را nvarchar گذاشته بود .امروز به طور اتفاقی ntext گذاشتم .دیدم مثل فرفره کار می کنه :sunglass:
خدا رو شکر مشکل حل شد

اقای ثباتی از لطف شما هم ممنون ام