PDA

View Full Version : نگهداشتن محتويات textbox‌ هنگام رفرش صفحه

SAMARE
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 14:16 عصر
سلام دوستان

من در صفحه ام یک لینک html (تگ a)دارم که با کلیک بر روی اون یک صفحه popup باز میشه
با بستن صفحه popup صفحه اصلی من رفرش میشه!!!
من بر روی صفحه اصلی دو textbox‌دارم که بعد از رفرش شدن محتویات اونها از بین میره
سوال اینجاست که چطور میتونم با کلیک بر روی لینک html محتویات textbox ها رو در session‌قرار بدم تا در هنگام رفرش شدن دوباره بتونم محتویات اونها رو برگردونم؟؟؟

SAMARE
جمعه 23 بهمن 1388, 22:25 عصر
session ایی که در شرط چک میشه کجا باید پر بشه؟؟؟

mmnoody2006
جمعه 23 بهمن 1388, 22:31 عصر
شما برو دنبال view state

Mostafa_Dindar
جمعه 23 بهمن 1388, 23:08 عصر
سلام دوستان

من در صفحه ام یک لینک html (تگ a)دارم که با کلیک بر روی اون یک صفحه popup باز میشه
با بستن صفحه popup صفحه اصلی من رفرش میشه!!!
من بر روی صفحه اصلی دو textbox‌دارم که بعد از رفرش شدن محتویات اونها از بین میره
سوال اینجاست که چطور میتونم با کلیک بر روی لینک html محتویات textbox ها رو در session‌قرار بدم تا در هنگام رفرش شدن دوباره بتونم محتویات اونها رو برگردونم؟؟؟

سلام .

اگر Textbox هاي شما HTML اي نباشند يعني سمت سرور باشند به طور پيش فرض خاصيت EnableViewState مقدار True دارد . ( اگر ندارد True كنيد ) . ViewState از HiddenField استفاده ميكند و مقادير كنترلها را وقتي كه صفحه به خودش Postback ميشود را در خود نگهداري ميكند .

موفق باشيد .

hjran abdpor
شنبه 24 بهمن 1388, 18:27 عصر
بهترین راه شما view State به نظر من .

SAMARE
شنبه 24 بهمن 1388, 21:17 عصر
سلام .

اگر Textbox های شما HTML ای نباشند یعنی سمت سرور باشند به طور پیش فرض خاصیت EnableViewState مقدار True دارد . ( اگر ندارد True کنید ) . ViewState از HiddenField استفاده میکند و مقادیر کنترلها را وقتی که صفحه به خودش Postback میشود را در خود نگهداری میکند .

موفق باشید .
بله تکست باکس های من سمت سرور هستند ولی تا حالا با viewstate کار نکردم
من دو تکست باکس دارم چجوری باید از viewstate استفاده کنم؟؟؟
منظورم اینه که آیا باید خودم مقادیر رو درون viewstate قرار بدم و دوباره بازیابی کنم؟
میشه بیشتر توضیح بدید
ممنونم

Mostafa_Dindar
شنبه 24 بهمن 1388, 22:10 عصر
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=49392

http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=34837

SAMARE
یک شنبه 25 بهمن 1388, 09:49 صبح
ببنيد منظورم اين بود كه وقتي ميگيد خاصيت EnableViewSate مقدار True رو داره يعني اينكه نيازي نيست من خودم بيام يه viewstate‌تعريف كنم و مقدار تكست ها رو در اون قرار بدم و مقادير بصورت خودكار در متغيري ذخيره شده و من بايد اونو بازيابي كنم؟؟؟

اگر هم پاسخ منفي هست و من خودم بايد يه viewstate تعريف كنم و مقادير تكست ها رو درون اون قرار بدم اين تعريف بايد در كجا انجام بشه ؟؟؟
چون مقادير تكست هاي من تا لحظه اي كه بر روي لينك كليك ميشه ممكنه تغيير كنند!!!

SAMARE
یک شنبه 25 بهمن 1388, 10:54 صبح
خواهش ميكنم به اين نكته دقت كنيد كه با كليك بر روي لينك html يك صفحه popup‌باز ميشه كه با بستن اون صفحه با استفاده از يك كد جاوااسكريپت صفحه ي اصلي من رفرش ميشه!!!