PDA

View Full Version : حرفه ای: تنظیم username و password در هاست برای دیتابیس

mohandesan
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 18:32 عصر
اطلاعات یوزرو پسوردی که باید برای کانکش استرین تنظیم کنم و سایت را روی هاست بزارم را باید از کجا بگیرم ؟ لظف کنید توضیجات کاملی درباره تنظیمات دیتابیس روی هاست و کانکشن استرینگ بدین؟ خیلی فوریه..

iman_22a
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 18:40 عصر
اطلاعات رو از کنترل پنل هاستتون باید بگیرین . معمولا دیتابیس رو که ایجاد می کنین یک یوزر هم براش تعریف می کنین دیگه ...

ironman
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 18:43 عصر
معمولا دیتابیس رو که شما ایجاد میکنین خودتون هم یوزر و پسورد رو میدین!!!! اکثر هاستها هم با این قضیه مشکلی ندارن.. یوزر و پسورد رو خودتون باید داده باشین..
اگه متوجه منظورم نشدین بگین بیشتر توضیح بدم:چشمک:
موفق باشین

mohandesan
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 18:55 عصر
متاسفانه متوجه نشدم میشه با یه مثال بگید ؟؟من وقتی لوکال کار می کنم یوزر پسورد نمی دم ولی می دونم که وقتی میزارم روی هاست باید بدم حالا این یوزر پسورد را از کجا بیاروم؟میشه یه نمونه conection string که باید برای هاست تنظیم کنم بزارید؟من از sql server 2000 استفاده می کنم

ironman
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 19:07 عصر
در برخی هاست ها شما باید (مثلا هاستهای پلسک) شما باید ابتدا یک دیتابیس جدید داخل هاست ایجاد کنید و سپس دیتابی خودتون رو داخل اون restore کنید.. که در این ظرایط شما هنگام ایجاد دیتابیس یک یورز و پسورد تنظیم میکنید. و در نهایت داخل کانکشن استرینگ یوزر و پسوردتون رو اضافه میکنید

Data Source=myServerAddress;Initial Catalog=myDataBase;User Id=myUsername;Password=myPassword;
شما بگید از چه نوع هاستی استفاده می کنید تا بشه بیشر راهنمای کرد