PDA

View Full Version : کتابی متفاوت برای asp.net با سیشارپ

mammad_asir
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 21:10 عصر
دوستان یه کتابی رو استادمون به ما معرفی کرد برای درس وب کتاب asp.net نوشته اسفان والتر ترجمه بابک احترامی من این کتاب رو خوندم و خیلی کتاب ردیفیه
میخواستم از دوستان خواهش کنم ببینم آیا کتاب مثل این برای asp with c# است چون این کتاب با ویبی است

imanasp
چهارشنبه 21 بهمن 1388, 21:47 عصر
دوستان یه کتابی رو استادمون به ما معرفی کرد برای درس وب کتاب ASP.NET نوشته اسفان والتر ترجمه بابک احترامی من این کتاب رو خوندم و خیلی کتاب ردیفیه
میخواستم از دوستان خواهش کنم ببینم آیا کتاب مثل این برای asp with C#‎ است چون این کتاب با ویبی است
اگه کتاب رو از فروشنده بخرید یک cd همراه این کتاب رو بهتون میده که کدها به زبان vb و c# توی اون هست ضمن این که میتونید به سایت ناشر مراجه کنید و کدها رو دانلود کنید

کتاب برای asp خیلی زیاده میتونید توی سایت سرچ کنید

meysampaknahad
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 00:20 صبح
سلام
یکی از بهترین کتاب های مربوط به ASP.NET که به زبان سی شارپ نوشته شده کتاب
Pro.ASP.NET.3.5.in.CSharp.2008.Includes.Silverligh t.2 نوشته Matthew MacDonald و Mario Szpuszta از انتشارات Apress هستش.
موفق باشید.

Mostafa_Dindar
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 01:00 صبح
دوستان یه کتابی رو استادمون به ما معرفی کرد برای درس وب کتاب ASP.NET نوشته اسفان والتر ترجمه بابک احترامی من این کتاب رو خوندم و خیلی کتاب ردیفیه
میخواستم از دوستان خواهش کنم ببینم آیا کتاب مثل این برای asp with C#‎ است چون این کتاب با ویبی است

عليك سلام .
همين نويسنده كتاب ASP.NET 3.5 رو با سي شارپ گفته كه هم EBook اون موجود هست و هم ترجمه آن در بازار .

mammad_asir
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 01:14 صبح
اگه کتاب رو از فروشنده بخرید یک cd همراه این کتاب رو بهتون میده که کدها به زبان vb و C#‎ توی اون هست ضمن این که میتونید به سایت ناشر مراجه کنید و کدها رو دانلود کنید
این کتاب را خودم دارم میخواستم با سی شارپ گیر بیارم

کتاب برای asp خیلی زیاده میتونید توی سایت سرچ کنید ولی نمونه این کتاب واقعا کمه:تشویق:

سلام
یکی از بهترین کتاب های مربوط به ASP.NET که به زبان سی شارپ نوشته شده کتاب
Pro.ASP.NET.3.5.in.CSharp.2008.Includes.Silverligh t.2 نوشته Matthew MacDonald و Mario Szpuszta از انتشارات Apress هستش.
موفق باشید. درسته ولی من کتاب فارسی میخوام

ممنون دوستان

hjran abdpor
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:19 عصر
با سلام .
دوست عزیز کتاب فارسی به ندت همه ی مطالب را میگم وفقط به معرفی منوها و یکم کد میپردازند اگر میخواهید برنامه نویس شوی فقط انگلیسی .
باز هم اگر کتاب فارسی میخوام دو سه تا هستن که خیلی خوبن .
1- اقای هاشمیان (اموزش ویژوال استدیو 2005 هم تحت وب و هم تحت ویندوز جامع)
اگه خواستی بگو تا لینک را برات بذارم . یا ایمیل بده برات بفرستم ؟

CYCLOPS
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:29 عصر
من اینو دارم راضی هستم :
ASP.NET With C#.NET 2005
مال انتشارات ساحر هست (ترجمه : مهرداد توانا و سعید هراتیان)
یه سایت رو از اول تا آخر کتاب میسازه و خیلی از مباحث رو پوشش میده کتاب 950 صفحه هست :چشمک: